Çok Acil Yardıma İhtiyacım Var !!!

ruzgarguluru

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2016
16
9
34
Kızlar daha önce buraya üye olmadan çoğunuzun paylaştıklarını az az okudum. Ve burada birbirinize destek çıkmanız çok hoşuma gitti. Şu sıralar bu desteğe benimde ihtiyacım var. :KK43: Çok kafam karışık bi dönemdeyim. Ve yakında eğitimim için yurt dışına gitmem gerek, gitmeden önce bi adama bi cevap vermem gerek. Adam dediysem cidden adam gibi adam, oturmasını kalkmasını konuşmasını bilen beni çok seven ama gerçekten çok seven ve beni el üstünde tutan sürekli merak eden bi adam. Ve benim bana zaman ver dediğim, yanında mutlu olsam da kimi zaman boyuna posuna bakıp (benimle aynı boyda ve sıska ) içimden "ulan bu mu evleneceğin adam" dediğim, arkadaşlarımın yanına gidersek birgün çekinerek götürmekten korktuğum bi adam ama aynı zamanda yanımda yokken özlüyorum da.Dedim ya durumlar çok karışık bende. Ayrıca benden 6 yaş büyük ve de ben daha üniversite 2.sınıftayım. Bana her ne kadar seni beklerim dese de sanki evlenmek konusunda acele edecek gibime geliyor. Daha yeni tanıştığımızın 1. ayında beni ailesine anlatmış bu yüzen gerildim baya. Anneme danışmak istedim o da daha küçüksün acelen ne dur bi karşına kimler çıkar diyor? Sizce ben bu adamı seviyor muyum?İlk defa böyle bişey yaşıyorum ne yapacağımı bilmiyorum. Bana akıl verin ne olur çıldırmak üzereyim :KK43:

X