Çok Acil Yardım...Lütfen

NaZo_GeLiN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2007
117
0
35
Arkadaşlar ben 35 haftalık hamileyim 2 gün önce doktora gittim ve bebeğimde gelişim geriliği görüldü daha sonra renkli doppler ultrasonda bebeğimin kafası 33 hafta 2 günlük vücudu ise 34 hafta 3 günlük çıktı çok önemli birşey değil dediler 2 haftaya kadar normal kabul ediyoruz bebeğin kan dolaşımı ve kalbi çok iyi dediler ama aklımda şüphe kaldı bu şekilde olupta bebeğini sağlıkla kucağına alan anneler varsa lütfen beni bilgilendirirmisiniz?

bir bilgim yok canım. ama inşallah herşey yolundadır ve sağlıkla kucağına alırsıncanım...

canım canını sıkma sonuçta senin mutluluğun ya da üzüntünde onu çok etkiliyor.
evet benim arkadaşımdada bebekde gerilik görmüşlerdi,kendiside hemşire zaten şimdi doğum yaptı ve 2 gün önce bebeğini görmeye gittim. bebeğin herşeyi normal çok şükür sadece kilo olarak 2.750 doğmuş. yani biraz küçük bir bebek ama o arkadaşımın ilk bebeğide aynen böyle doğmuştu şimdi 4 yaşında büyük kızı ve maşallahı var benim oğlum 3.820 doğmuştu aynı yaştalar şimdi bakıldığında ikisi arasında inana hiç fark yok. kilo olarak küçük doğsa bile onlar o açığı çok çabuk kapatıyolar.
zaten senin bebeğindede çok ama çok fazla fark yokmuş inş hayırlısıyla allahım kucağınada almayı nasip etsin sağlıklı sıhatli içini ferah tut.

Geçmiş olsun Canım. Doktorun önemli bir sorun yok diyorsa yoktur... Canını sıkma... Rabbim sağlıkla kucaklarımıza almayı nasib etsin...

Geçmiş olsun cnm. Korkma doktorun korkma dediğine göre bişey yoktur. İçin rahat olsun benim yiğenime de öyle demişlerdi. Onada korkulacak bişey olmadığını söylediler. hakikaten gayet sağlıklı bebişi var şimdi. Allah bağışlasın,sağlıkla kollarına al cnm bebeğini.

nazo canım korkma haytaım hemen hemen her bebekte oluyor.ya önden giidyor yada geriden geliyor.evet dr ların dediğine göre 2 hafta çok sorun değil.benim bebeğimde 1 hafta önden gidiyor mesela.canım stres yapma hayatım.allah korusun kötü bişey olsaydı muhakkak ikili veya üçlü testinde çıkardı.allaha emanet olun ikinizde.

Ben varım canım.
Bana da aynı şey söylenmişti ultrasonda bebeğin kafası küçük görünüyordu haftasına göre bende çok sskılmıştım.
Ama çok şükür bebeğimi sağlıklı sıhhatli kucağıma aldım.
Allah sana da nasip etsin.
Bana 37. haftada bebeğin kafasında kist var demişlerdi dünyam başıma yıkılmıştı.
Çok şükür bebeğimde hiç birşey yok. Allahıma binlerce şükür

Çok sağolun arkadaşlar sayenizde moralim düzeldi çok kötüydüm bebeğime bakamadım diye üzülüyordum

merhaba üzme kendini, bu bebişe daha çok zarar verir. doktorlara güvenmeliyiz. bence önemli değil diyorlarsa gerçekten öyledir. Gönlünü ferah tutt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…