Aile Planlaması çok acil yardım kızlar balayındayım yardım edebilecek kimse yok

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

sukut

oğlum olsun istiyorum İNŞ
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2009
841
33
can lar pzar günü evlendim.eşimle ilişkiye giremiyoruz ön sevişmeyi uzun tutuyoruz ama eşimin organı içime girmiyor girdikçe dayanılmaz ağrı oluyor sanki delik çok küçük girmiyo içine 3 cm yakın giriyor daha çok girdikçe dayanamıyorum acısına buralarda doktor falanda yok ne yapsam acaba...kızlığımda bozulmadı henüz ne olur yardım arkadaşlar ne yapmalıyım anestolmu alsam bilmiyorumkismile

zihninie oraya odaklama...at bi kenera...ya özel masaj jelleri var..artık özel bölgeyede kullanılıyo..kayganlaştırıcı gibi..onu kullansan...eğer yeterkli sıvı yoksa oda zorlar...ama takma kafana olur inş..illa hemen olcak die bişi yok...zaman szin artık

canım Allah mesud etsin,,,kendini kastığın için olmuyo,rahat ol,serbest bırak kendini,gevşe ve kayganlaştırı kullanın ,çok işe yarıyor çünkü,,,

bence de stres yapmayın kendinize..bırak acele etmeyin..kayganlaştırıcı, krem filan kullanınn..

biraz saçma gelebilir hatta bu konuda tutucuda olabilirsin ama bide biraz alkol almayı deneyebilirsin gevşetiyor ve odaklanmanı engelliyor kayganlaştırıcı konusuna kesınlıkle katılıyorum bol bol kullan bence gevşemen şart yoksa mümkün değil

anestol bir işe yaramıyor bide yakıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…