cok acil psikolojim bozulucak yardım edin :(

hamile miyim

• Ankete Katılan
    10

xxxxxxx000

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2014
33
2
5 ekimde ters iliski yasadim. 12 ekimde adet oldum. 27 ekimde tekrar yasadim. Ama bu sefer yikarken spermler vajinama gelmiş midir diye çok kafama taktim :KK43:. 31 ekimde kan testi yaptirdim negatif cikti. Şuan midem bulaniyor, ağzima aci su geliyor. Gaz var. Goguslerime dokununca hafiften aciyor. Hamile miyim :KK43:

Hamile misin bilemem ama sağlık sorunu yaşaman an meselesi.
Bence bi'doktora görün.

Kan testi yaptırmış bir de :'(
Yaşın daha çok küçük sanırım bu kadar çok etkilendiğine ve bilgisiz olduğuna gore... Yükünü kaldıramayacağın işlere bulaşma...

Yargılamak ve sinirlenmek istemiyorum ama söylemeden de edemicem. Bu soruyu burada sorduğuna göre düşünebiliyorsun, okuyabiliyorsun, yazabiliyorsun... Yaşın nedir bilmem ama madem cinsellik yaşamak istiyorsun önce bi nasıl yaşanacağını öğren çünkü ters ilişki yaşamanın sağlık açısından pek çok sakıncası var. Herşeyden önce gaz yapar, karnına kramplar girer, ishal olursun. Bu şekilde sık sık ilişki yaşamaya devam edersen bi zaman sonra kendini tutamaz duruma gelirsin ve afedersin ama altına edersin. Bi sürü mikrop ve hastalık kapman da cabası...

Bu arada sıraladığın belirtiler yumurtladığın anlamına geliyor. Yani ovülasyon döneminde göğüsler ve yumurtalıklar ağrır, mide bulantıları olur, falan filan... Ve ovülasyon dönemi adetinden 14 gün önce meydana gelir. Yazmış olduğun tarihlere bakılırsa belirtilerin tek sebebi bu.

Hamile kalman imkansız ama sağlığının bozulması kaçınılmaz.

Kan testi yaptırmış bi de :'(
Yaşın daha çok küçük sanırım bu kadar çok etkilendiğine ve bilgisiz olduğuna gore... Yükünü kaldıramayacağın işlere bulaşma...
Yaşım 23 . cahil bi insan da değilim. Zarar vericek derecede de yapmıyorum . pinpirikliyim. Spermin vajinama akmasından olusucak ufak ihtimalden korkuyorum sadece. Umarm dediğiniz gibi olmamstr bisey. Tesekkrler.

Yargılamak ve sinirlenmek istemiyorum ama söylemeden de edemicem. Bu soruyu burada sorduğuna göre düşünebiliyorsun, okuyabiliyorsun, yazabiliyorsun... Yaşın nedir bilmem ama madem cinsellik yaşamak istiyorsun önce bi nasıl yaşanacağını öğren çünkü ters ilişki yaşamanın sağlık açısından pek çok sakıncası var. Herşeyden önce gaz yapar, karnına kramplar girer, ishal olursun. Bu şekilde sık sık ilişki yaşamaya devam edersen bi zaman sonra kendini tutamaz duruma gelirsin ve afedersin ama altına edersin. Bi sürü mikrop ve hastalık kapman da cabası...

Bu arada sıraladığın belirtiler yumurtladığın anlamına geliyor. Yani ovülasyon döneminde göğüsler ve yumurtalıklar ağrır, mide bulantıları olur, falan filan... Ve ovülasyon dönemi adetinden 14 gün önce meydana gelir. Yazmış olduğun tarihlere bakılırsa belirtilerin tek sebebi bu.

Hamile kalman imkansız ama sağlığının bozulması kaçınılmaz.

Ben bu ihtimalleri tabiki biliyorum lisans düzeyinde sağlık okuyorum zaten. Nasıl yasıcağmı da biliyorum. Herkesin kendi tercihi. Sinirleniceğiniz biseu yok kasmayın :) sadece pinpiriklenip sormak istedim . teşekkürler.

ben de önemli bişey var sandım.. senin psikoloji zaten uçmuş.. yediysen bir halt sonucuna katlan.. tövbe tövbeeeeee........

Bir sağlıkçının bu soruyu sorması ilginç. Bizlerin size böyle şeyleri sorup sizin bu durumun imkansızlığını bize anlatmanız gerekir. Bu yöntemle hamile kalmanız çok zor ayrıca belirttiğiniz belirtiler hamilelik belirtilerine pek benzemiyor. Arkadaşlarında dediği gibi ters ilişki hem sağlık hemde dini açıdan tehlikeli bi durum.

lisans düzeyinde sağlık okuyorsun kan testin negatif çıkıyor. hamile miyim diye konu açıyorsun :KK45:

doğru düzgün ilişkiye gir.

sevgilini tatmin ediceksin diye çektiğin sıkıntılara değmez.

Ben bu ihtimalleri tabiki biliyorum lisans düzeyinde sağlık okuyorum zaten. Nasıl yasıcağmı da biliyorum. Herkesin kendi tercihi. Sinirleniceğiniz biseu yok kasmayın :) sadece pinpiriklenip sormak istedim . teşekkürler.

sağlıkcınında sorduğu soru baya garip geldi :)
Bizim size sormamız gereken şeyleri siz burda konu açıp dalga geçer gibi pimpirikliyim gibi şeyler yazıyosunuz.
pimpirikli olan bayan asla ters ilişki yaşamaz.ters ilişki kelimesi dahi onun pimpiriklenmesine neden olabilir çünkü

X