Gelinlik Modelleri çok acil gelinlik terzisi:(

lufluf

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2012
3
0
arkadaslar merhaba ben amerıkadan pronoviasdan bır gelınlık aldırdm daha uyguna gelıyordu ıstanbula gore.burda 36 beden denemıstım olmustu ya kılo aldım yada kalıplar fakrlı cok zor kapanıyor arkaası rejime basladım ama dugunumu 3 hafta kaldı
bildiginiz bir gelinlik tamıratı yapan yer varmı ıstanbulun yabancısıyım zor durumdayım

mrb istanbulda olsaydım ben yardımcı olurdum sana fakat artık İzmir'deyim. Nişantaşından Weddies gelinlik var. Sahibi murat bey , izmirden Fatoş hn. tavsiye etti dersen yardımcı olur. Teşvikiye Caddesi No:174 / 7 Venüs Apt. Nişantaşı / İstanbul... 0212 224 64 44 uzman olmayan yerlere gelinliğini elletme.

cook tesekkur ederim tlf acıyorum hemen.sanırım sızde gelınlıkcısınız? bıraz genısletme gıbı bı durum olabılırmı peki ?

fatos hanım cok tesekuur ederıım ilgikendiler.salı gunu umarım halledebılecegız.tekrar cook tesekuurler

cook tesekkur ederim tlf acıyorum hemen.sanırım sızde gelınlıkcısınız? bıraz genısletme gıbı bı durum olabılırmı peki ?
Merhabalar gelinliginizi daraltma islemi yaptirdiginiz kisiden memnun kaldinizmi ? Benimde pronovias gelinligim var daraltmam lazim. Kimseyi bulamiyorum

Merhabalar gelinliginizi daraltma islemi yaptirdiginiz kisiden memnun kaldinizmi ? Benimde pronovias gelinligim var daraltmam lazim. Kimseyi bulamiyorum

Ben bursada tuzpazarinda çok iyi bir gelinlikçi duydum Mehita adı tavsiye ediliyor çok bir deneyin bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…