çok açil bakarmısınız

yasel

utkum iiki varsin
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2008
207
0
slm arkadaşlar 37 haftalık hamişim buygün bebeğimin hareketlerinde azalma oldu sizce neden kaynaklanır

canım zaman zaman olbilir illa aynı sıklıkla hareket edecek diye birşey yok bir de iyice hareket alanı da kısıldı ama sen yine de düzenli bir şekilde takip et bebişini hareketlerini nst yede girebilirsin için rahat etmezse canım

Ben 34 haftalık doğum yaptım. 34 haftada günde 9-10 kez hareket sayacaksın demişti doktorum fakat 37 haftada kaç kez hareket eder bilmiyorum. Riske atma doktorunu ara derim ben. Şimdiden bebeğini güle güle büyüt. Sevgiler.

Canım benim herzaman hareket diye bişey yok zaten küçüçük yerde sıkışmış durumda İnşallah sağlıklı kucağına Alırsın

canım bende 37 haftalık gebeyim.. ve bebeğimin hareketleride birbirini tutmuyor.. yarın kontrolüm var sorcam ama şöylede bişey var günde toplam 10 kere yada yemek yedikten ilk yarım saat içinde 3 kere hareket ederse herşeyin yolunda olduğunun belirtisiymiş bilgine a.s.

canım bebeğin alanı kısıtlandığı için hareketlerinde azalma olabilir. bende 36 haftalık hamileyim ve her zaman aynı sıklıkta hareket etmiyor. bazen çok hareketliyken bazen çok az hareketlerini hissettiğim oluyor. bence endişelenme ama yine de kendini rahatlatmak istiyorsan doktorunu arayabilirisin. sağlıklı bir hamilelik geçirmeni diliyorum.

canım herzaman hareket edecek diye bişey yok bugun benim bebişte cok sakin fazla kpırdamadı bende kortum annem ebe onu arayıp sordum olabilir dedi korkma her saniye hareket edecek diye bi kural yo dedi özellikle erkek çocukları daha sakin olurmuş daha az hareket edermiş biraz rahatladım bunları duyunca.sende korkma Allah ın izniyle bişey olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…