Çok acil... Bakar mısınız ?... Yardım....

fransiyum

<meleğiyle>
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2009
567
7
eşimle eskiden beri bu tür olaylardan dolayı bir sürü problem yaşadık.artık utanıyorum onu araştırmaya,takip etmeye ya. ben bıktım onu yakalamaktan o girmekten bikmadı.kışın ohh rahatız hiç birşey yok ne zaman ki bahar gelsin adamın üyelik sevdası depreşiyor resmen.birde fotoda koyuyor ,Allahım akıl fikir ver onada banada yarabbimm...
eşimi nasıl arkadaşlık sitelerine girmesini vazgeçirebilirim?????
artık ona güzel bi oyun oynamanın,
güzel bi intikam almanın zamanı geldi. :kızgın:
sizce ne yapabilirm
yaratıcı akla zarar,kalıcı,gözünü korkutucu fikirlerinize çook ama çook ihtiyacım var
:çok üzgünüm:

Yaw bacim ben cidden geyik yaptigni sanmistim diger topikte...benneyaptımki

Demek ciddi bir sorunun vardiCADIARZU...allahim tam sardik geyige artik..neyse..:nazar:

Bilmiyorum ne kadar etikili olur lakin bazen kisiyi kendi silahlarinla vurmak cok ise yariyor...onun gözü önünde sende üye oluyormus gibi davransan olurmu acaba!:sm_confused:

canım kimse sana bu konuda taktik vermek istemezki..
sen üzülürsün sonuçta..
sen girersen ben de girerim falan deyip tehditle vazgeçirmeye çalışsan...
ha illa taktik istiyosan, bi bayan resmi koyucaksın,
bir sürü arkadaşı olacak, güzel inandırıcı bi profili olacak..
eşinle muhabbete başlayacaksın...
ama bu sana zarar verir..
eş bu..
flörtün değil ki
bi kalemde silemezsin.

dayanılmaz bir hal alıyorsa ve size karsı ilgisi yoksa ve durumunuz müsaitse bosanma yolunu secin.. yada adamı ikna yoluna gidin.. eger takıntı hastalık boyutundaysa belki psikolojik yardım almalı.. yada onu yakalamaktan vazgecin ve ona ilgisiz davranın.. herzamankinden daha güzel olmaya calısın kendinizle ilgilendiginizi farketsin. ama araya mesafe koyun.. sizi özlesin ve elleri gözleri nefesi sizi aramaya baslasın. kişi kendinden bilir işi derler oda sizden kacamak seyler yaptıgınızı düşünüp sizin peşinize düşer belki.. adamın gözü dısardaysa ya bi şekilde kendinize döndürmenin yolunu arayın yada kabullenin ve bitirin bişeyler yapın.. ne oldugu konusunda ahkam kesmek istemmiyorum işin aslı.. cocugunuz varmı.. ?

anlamadım nasıl yani arkadaşlık sitelerine üye oluyor fotoğrafını koyuyor ve bundan haberin var...

peki nasıl öğrendin?

öğrenme yolunu merak ettiğim için soruyorum yoksa söyleyeceklerimi hiç bir şekilde değiştirmez nasıl öğrendiğin...

eşimin böyle şeyler yaptığını bilsem anında boşanma davası açardım...

ben cidden boşanırdım fakat anlıyorum ki boşanmaya niyetin yok o zaman göz dağı vermek için boşanma davası açacağını söyle...

çok enteresan bir durumunuz var gerçekten çok ilginç.

evlenmeden once boyle seyler yaptigini biliyormuydunuz esinizin?
nasil olur ya evli bir erkegin ne isi varmis arkadaslik sitelerinde.
hayir yani bu bir hastalik ise eger (ki oyle kisiler olabiliyor)bir uzmandan yardim alabilirsiniz.
yok kendi isteigiyle bilincli yapiyorsa bunu soyleyecigim tek sey nereye kadar..
bugun sohbet yarin kamera ac obur gun telefon et daha ilerisi hadi bulusalim allah korusun aldatilirsiniz.:çok üzgünüm:KK43:aslinda bu anlattiklariniz bile bir nevi aldatmaktir)
sizin bunlari bilmeniz ve esinizin halen bunu yapiyor olmasi hic ama hic hos degil:eek:klava:inat mi yapiyor size neyin inadi yani bunun inadida olmazki ama.
bence bu konu cok ciddi korkutun ailesine soylemekle tehdit edin ne bileyim rezil edeceiginizi soyleyin belki birazcik olsa korkar.

resti çekin. ya ben o ya o siteler deyin. ve burnunu sürtün. hiç konuşmayın. soğuk davranın. ta ki silene kadar.
arkadaşlık sitelerinde,insanlar ,hemcins arkadaşlığı aramıyor
eşinizde oradan kendine erkek arkadaş aramıyor herhalde.kadın arkadaş arıyor.
sizde üye olun bu sitelere. koyun resminizi ,. bunuda deyin ona,sen bundan vazgeçmezsen bende ,aynısını yaparım... görsün gününü...

Senin yerinde olsam arkadaşlık tekliflerine açığım baskılı bir tişört giyer,dışarı çıkana kadar üstüme başka bir şey giyip eşimin görmesini engellerdim,niye mi?Çünkü daha sonra ennnn kalabalık ortamda bi açarım önümüsüprizzzzz,cümle aleme rezil ederim:kızgın:

ya benim aklıma soyle bişey geldı ama sonucu ne olabılır bılmıyorum eşin ne epkı verır gorunce..

aynı sıteye sende gır kayıt ol guzel bı profıl resmı koy... kendı bılgılerı hakkında ne kadar yazdıysa sende kendın hakkında okdar bılgı bırak... profıl resmındekı sensen cokda tatlı bı bayansın erkekler ılgısız kalmıcaktır... bıde o anlasın senın ne hıssettıklerını neler yasadıgını...
Ama tam tersıde olabılır ısı cıkmazada goturebılır... sen kadınsın nası yaparsın falan gıbı laflar da edebılır.. Sen bilirisin guzelım... ınsallah en kısa zamanda cozuur bu... bosanmaya gıtmeden ınsallah

gözü dışarda demek nedne üye oluyor senle vakit geçirmiyor karşına al konuş rahatsız olduğunu belirt canım

size iki senelik evlilik hayatımı biraz açayım.biz arkadaş tavsiyesi ile evlendik.8 AY içinde söz nişan düğün hepsi oldu.ama o beni ilk başlarda sevemedi,şimdi diyeceksiniz ki bile bile ladeş demişsin,bilmiyordum.nişanlıyken her akşam bizdeydi,dışarı çıkardık falan ama anlıyorum ki o benim için değil ailem için geliyormuş.yani annesi 10 sene önce vefat etmiş.annem babamda bunca zamandır aile sıcaklığından yoksun yaşamış, azda olsa yaşatmak için kendi oğulları gibi sevdiler,her akşam gelmesine müsaade ettiler ki benim annem böyle bir şeyi asla kabul etmeyecek yapıda otoriter bi kadındır.birde görücü usulü ile oldu birbirlerine ısınsınlar diye ailem bu konuda baya bi esnek oldular. neyse biz evlendik,eltim bize gelmişti eşimin pcsini açmıştık eski sevgililerini fotoğrafları vardı dedim kim bunlar hepsini anlattı.okadar kırılmıştım ki anlatamam.silecektim silmedim.akşam eşim geldiğinde bilmiyormuş gibi davrandım kim bunlar dedim.hiç çekinmeden hepsini anlattı.ne sorduysam sanki arkadaşıymışım gibi cevap verdi.ikinci kez daha yoğun bi şekile kırılmıştım.o sinirle hepsini sildim ağlamaya başladım salak gbi.neyse dedim olur dedim unutmştur silmeyi dedim kendi kendime.bu rada bir aylık gelindim.hamile olduğumu öğrendim buruk bir sevinçle.hayırlısı neyse olsun dedim belki vesile olur dedim evliliğimizin düzelmesine.ama hayırlı değilmişki 2 aylıkken bebeğimin kalbi durdu.kürtajla alındı.okadar çok istemiştim ki olmasını,olmadı.daha gencim olur dedim.bi kaç hafta sonra eski aşklarıyla dialog halinde olduğunu öğrendim.mesajlar,kontör atmalar felan.ne yapmak istediğni sorduğumda peşimi bırakmıyor yanıtını aldım.sen cevap vermezsen açık kapı bırakırsan bırakmazlar dedim.tartıştık ben yine ağladım,kendimi savunamıyordum.bunca zman ne ailemde ne çevremde böyle şeyler ne yaşanmıştı nede görmüştüm.tecrübesiz ve yaşıma göre herşey çok ağır çok fazla tecrübeszdim.ben kurcaladıkça suçlu ben oldum.yine sineye çektim suçu kendimde aradım.düzelir gbi oldu.bu seferde kuzeni (eski sevgilisiydi oda) onunla bir takım gizli görüşmelere girdi.abisine anlattım onunla konuştu bu olayıda atlatmış olduk.bu arada bana ısınmış,sevmeye başlamıştı.ona göstermiş olduğum sevgi,sevkat,ve kadınlığımla.evliliğimizin ilk senesi bu artçı depremlerle geçmişti.taaki 7.9 şiddetinde ki depreme yakalanana kadar.evliliğimin 2.senesi başlamıştı yeni umutlar,sevinçler ve hamile olduğumu anladığım güzel haberlerle.ama yine bebeğimin 2,5 aylık iken kalbinin durması ve alınmasıyla herşey yeniden başladı.annemler yazın şileden ev kiralamışlardı tmizlemey gtmiştik.akşam dönecektik.babamla eşimi aradık geleceklerdi.babam geldi eşim gelmedi.aradım işi olduğu için gelemeyeceğini söyledi.yalvarmalarıma yakarlarıma rağmen gelmedi.annemlerde geç oldu burda kalalım dediler istemey istemeye orda kaldım.eltimi aradım dedim onu bu gce yanlız bırakmayın ben bu gece gelemicem dedim oda tamam dedi.neyse sabah oldu istnbula döndük saahın 7.30 unda.kapıya geldim kapı açılmadı.arkasnda anahtar olduğu için.zile bastım bastım açan yok.uykusu ağır herhalde duymuyor dedim.komşudan mutfak camından gireyim dedim neyse bu saatte rahatsız temiyim dedim zile basmaya devam ettim.ama evde bi hareketlilik anlamadım.10 dk sonra kapı açıldı aşim büyük bi panikle yüzüme bile bakmadan dışarı fırladı.çok sinirlendim.insan bi hg der diyip zaten uyuyamamıştım yatağıma uzandım uyumuşum.ev telefonunun sesine uyandım.üzerini giyin şuraya gideceğiz dedi.bende trip atıyordum aklımca.tamam dedim.üzerimi değiştirmek için arka odaya gittiğimde gördüğüme inanamadım.koltuğun üzerinde bi bayan çantası.dedim cam açıktı yukardan düştü buraya geldi diye geçti aklımdan.illaki kimlik vardır dyip çantayı açtım.açmaz olaydım.eski sevgilisinin nüfus cuzdanı.o an bütün dünya başıma yıkıldı.elim ayağım boşaldı.eltimi aradım hemen çantayıda aldım gittim.kaynıma verdim.boşanacaktım,kararlıydım.eşime neler olduğunu sordum.hepsini tek tek anlattı. kızın onu aradığını kızın zongıldağa gideceğini ama akşam bilet bulamadıkları için sabaha kaldığını yatacak bi yer bulamadığını ve benim evde olmadığımdan eve getirdiğini onun için benim yanıma gelemedğini anlattı.nerde nasıl yattınız dediğimde bizim yatakta ama hiç birşey olmadı demesi benim kalbimin tamamen paramparça olmasına yetmişti.bir yatakta olup birşey yapmamak sizce mümkün mü?? artık kararım kesindi.ağladı sızladı,herşey için bi daha asla hiçbir şekilde birşey yapmayacağına dair yemin etti.son kez şans vermemi istedi herkes.tamam ama bu son şansın iyi değerlendir bir dahakine asla ama asla affetmem dedim.affettim.bu arada bu olanlarda ne onun üvey annesi ve öz babasının nede bizimkilerin haberivardı.sordum madem bizde kaldınız kiza ne oldu dediğimde kız camdan atladı,beli üstüne düştü beli kırıldı sabah senin yüzüne bakamadan gitmemde bundandı dedi.üzülsem mi sevinsem mi.ben uyurken apartmandaki herkes görmüş olanları ambulas gelmiş bi sürü şey olmuş hiç birini duymadım.kız 2 kez ameliyat geçirdi ve büyük bi ihtimal sakat kaldı.be herşeyi unutmuş gibi yapıp eşime her zamankinden daha çok sevgi,şavkat ne gerekiyorsa verdim.hep verdim durmadan verdim.ama gelin görün ki 15 gün sonra evlilik yıl dönümüm 3.yıla başlayacaktık,ama dün gece yine onun arkadaşlık sitelerine üye olduğunu gördüm.nasıl mı msn şifresini buldum oradan her zaman kontrol ettim,ama dün gece gördüklerim kabuklaşmış yaralarımı,şüphelerimi tekrar kanattı acıttı.
annem anlatsam anlatamam zaten hasta zaten bişeyler seziyor cıvıl cıvıl olan ben sahte maskeler ne kadar taksamda anlıyor bişeyler olduğunu ama bu olanları konduramıyor canım annecim.
ayrılmazk bi yuvayı kurmaktan daha kolay herşeyin farkındayım her şeyi denedim
çirkin bi bayanda değilim,hiç bi zmaan bi saygızılık yüzünü kızartacak birşeyde yapmadım
herkesin sahip olmak istediği bi gelin bi eşim etrafımdaki insaların söylediğine göre
çok kırgın çok kızgın çok aptal gibi hissediyorum kendimi şuan aptal gibi evliliğimi kurtarmaya çalışıyorum hala sizce boşa mı çırpınışlarım
boşa mı yakarışlarım
sessiz çığlıklar atıyorum içimden
her zamanki gibi ağlıyorum yine
bunların hepsini kimseye anlatamadım kendim ve şuan sizden başka
sizce evliliğimi kurtarmaya hiç mi şans yok
hiç mi umut yok
sizce bu seferde mi olmadı
bu seferdemi gol atamadım kendi kaleme attım
çocuğum yok 21 yaşındayım
kusura bakmayın çook uzun ve karışık oldu
işte ben böyle evli iki sene geçirdim

Son düzenleme:
ya aslında kımı arkadaslar dıyor sende kayıt ol falan dıye ama sımdı eşini tanımıyoruz bılmıyoruz,belkı bunun sonucu sana daha kötü dönebılır bılemıyorum,.. eşini kımse tanımıyor burda sen daha ıyı tanıyorsun..cunku o erkektır yapar mantıgı var bazı yerlerde...
eger işe yarayacagına ınanıyorsan sende üye ol,çaktır ama çaktırma sengözlerimebaksanab

Senin yerinde olsam arkadaşlık tekliflerine açığım baskılı bir tişört giyer,dışarı çıkana kadar üstüme başka bir şey giyip eşimin görmesini engellerdim,niye mi?Çünkü daha sonra ennnn kalabalık ortamda bi açarım önümüsüprizzzzz,cümle aleme rezil ederim:kızgın:

ne kaaa ilginç bir fanzaazii :nazar:
türkiye'desiniz değil mi?-tatlicadiarzu-

ya bacım bu kabul edilebilir birşey değil...
aldatmanın bir çeşidi.. ve eğer senin bunu bildiğini biliyorsa ve sen hala tavrını ortaya koymadıysan bu adam daha da ileri gidecektir...
bir erkek neden ısrarla arkadaşlık sitelerine üye olur ki?? iyi düşünmek lazım

bu yazını okurken inanılmaz sinirlendim ve sana çok kızdım.
senin yatağına eski sevgilisini getirmiş ve yatmışlar.
inanılır gibi değil şoktayım.inan yorum yapamayacağım.
tek söylemek istediğim umarım aklını başına toplarsın...

kardeşim son yazını okudum...
derhal boşa bu adamı derhal !!
devam edersen de başka kadınlara hazırlıklı ol çünkü görünüşe bakılırsa asla vazgeçmeyecek...

Bu yasta neler yasamisin canim ya...
2 cocugunu kaybetmisin ustune esinin aldatmalari...
Dayanilacak, katlanilacak gibi deyil...
Hadi o aldatmalarini tamam bi sekilde cekmissin sineye..
Artik uslu durmasi, evine baglanmasi gerekirken bu seferde arkadaslik sitelerine uye olmus...
Degismez bence o...
Akillanmaz...
Yani belki bekarken bunlari soylemek kolaydir...
Ama ben olsam bu derece katlanmazdim...
Aninda bosardim...
Seni haketmeyen bi es cunku...
Evliliginiz icin cirpinislarini gormezden gelen bi es...

Canım daha çok küçüksün önünde uzun yılların var..Bu böyle olmaz..Burada kimse kimseye kolay bo$anın demez çünkü evliliğin kutsallığına inanırız ama seninkinde kutsal bir durum kalmamı$ ne yazıkki..Daha devam edersen kendine de saygın kalmaz..Bence kendine bir iyilik yap..''yeni bir hayat''a ba$la ve içinde kocan olmasın..Bitir bu i$kenceyi..Ömrünü gençliğini bo$una harcama gereksiz birisi için..

X