Çok acil arkadaşlar lütfen bir akıl verin bu neden böyle yapıyor?

Allah elbet goruyor sen merak etme hic.
Bende gorucu usulu mevzulariyla hasir nesirim. Aynisi banada oldu. 8 gun boyunca bana " dugunumuzu nerde yapsakki" diyen erkek 8nci gun bana " olmuycak gibi, yolun acik olsun" dedi.
Seninkisi tabi daha uzun surmus.
Gorucu usulunde gurur onemli.
Ne hali varsa gorsun.
Sen hanfendiligini bozma.
Onune bak.
Birisi cikiyorsa hayatindan daha iyileri gelecegi icindir. Hakkimizda hayirlisi seninde benimde :KK66:
Şanslıymışsın kısa sürmüş ben bu adama istemiyosan bitirelim dememe rağmen okadar uzattı saçmalıyomusum kafamda kuruyormuşum öyle Dedi bana istemiyosan dediğimde. Allah yukarda diyorum ya herşeyin bir zamanı var. Bütün güzel dileklerin için çok teşekkür ederim inşallah hakettiğimiz yerlerde oluruz

30 lu yaşlardasınız ama ilişkide basitlik hadsafhada okadar çocukça geldi ki bana adamın tavırları ciddiyet yok
Seninde hala medet umman garip
Bırak ve yoluna bak
İşin içine aileler girmiş adam yan çizmiş
Daha ne olsun tekrar beraberlik tekrar hüsran olur
Benden ayrılma nedenlerinden biri benim çocukça davranmammış düşünün artık kimin çocukça hareket ettiğini sadece beni aramıyor diye bunu sürekli dile getiriyordum ve üzüldüğümü belirtiyordum dediğim tek şey buydu buna çocukça diyor.. zaten beni bu kadar bağlayan aileler işin içine girdiği için ciddiyet var sandım kaptırdım kendimi oda sağolsun desteği tam gaz tuttu evlenmek istediğine ikna etti. Ben yeniden başlamak istemiyorum allahım bana yaşattıklarını onada yaşatır inşallah Ne kaybettiğini anlasın kafasına dank etsin istiyorum çok mu?

ben gideyim sen burda dur canım isterse gelirim adamın niyeti.. topukla kaç asla prim verme.. pişman olacak biri değil canı isterse ayakçısı..
Asla prim vermem artık yaptıkları söyledikleri aklımdan çıkmıyor cünkü.. yediremiyprum çok zoruma gidiyor çok üzülüyorum. Mesajına cevap verirsem onun için ödül benim için ceza olacak. Ve yine gidecek biliyorum. Ağzıma geleni söylesem umrunda olmayacak ilişki içindeyken bile umrunda olmadım. Bundan dolayı çok zor bir sınav içerisindeyim ama çok şükür rabbim yanımda bunu biliyorum yapılanı kimsenin yanına bırakmayacaktır eminim

X