Çok acil arkadaşlar lütfen bir akıl verin bu neden böyle yapıyor?

Kesinlikle sessiz kalın asla cevap vermeyin çünkü emin olun biraz yüz bulduğunda aynı süreçleri tekrar yaşatacak size. Çünkü anladığım kadarıyla mantığına yatıyorsunuz ama size ısınamamış. O yüzden bunu neden yaptığına çok da kafa yormanıza değmez.

Deli diyorum bir anlam arama diyorum hala o neden bu neden diyorsun canim. Biz nasil anlayalim onu deli degiliz ki. Zaten kv adayinin olumlu konusmasindan suphelenmen lazim. Onlar paşa ogullarina paha bicemezler.
Konunun özeti neymiş? Durduk yere başlık ilgimi çekti

Isınamayacak bişeyde yapmadım İnan'ın bana bazı kadınlar gibi trip atmadım surat yapmadım bağırmadım çağırmadım

O işler öyle olmuyor inan bana.. intikam denemeleri yüzde 90 başarısız oluyor, çünkü hala seviyorsun.. en güzel intikam unutmak, yoluna bakmak.. vakit de kaybetmezsin
Yok çok şükür intikam gibi bir duygum ve hareketim yok rabbime güveniyorum ben o işini bilir

Galiba gönlünde başkası var. Sen de yedekte kal istiyor. Yaptıklarından bu sonuç çıkıyor. Bence hiç önemseme.

Isınamayacak bişeyde yapmadım İnan'ın bana bazı kadınlar gibi trip atmadım surat yapmadım bağırmadım çağırmadım

Bu bazen bir histir sadece bir nedeni yoktur insan ısınamaz yani bu kadar. Heyecan duymamış gibi geliyor çünkü çok basit bahanelerle kesip atmış o yüzden sessiz kalın. En güzel bu şekilde içiniz soğur.

Uzat elini öpüciim. Süper çeviri yeminle.

Dengesizin biriymis hic baslamayin bence bir daha...basiniza belami ariyorsunuz kosarak uzaklasmalisiniz

Tutarsız istikrarsız biri belli ki o tip insanların. Da ne yapacağı belli olmaz yani davranışlarında amaç aramak gereksiz evlilik yoluma daha karakteri oturmuş ne istediğini bilen biri ile Çıkın

Tatlım bu tip erkekler var. Ne adam gibi sağlam durabiliyor ne tam olarak vazgeçiyor. Ara ara yokluyor ama sen hee desen yine çeker muhtelen kendini. Onda ne zaman biter dersen yeni birini bulunca derim. Belkide kimseyi bulamaz ya da umduğu gibi olmaz sana döner de o zaman sen başta istesen de bu çektiklerini unutabilir misin ki? Zaten baskasını bulursa aramaz seni bir daha sen de inşallah çok daha iyisini bulur onu siler geçersin.

Bulabileceğini sanmıyorum çevresindeki akraba es dost kız buluyo buna.. benim geri dönmem imkansız zaten yapılanları sindiremem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…