Lekeler, Çiller Çocukluğumdan beri yüzümde çiller var

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Cidem12445666

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2021
61
13
Herkes çok yakışıyor diyor ama ben sevmiyorum baya birşeylerle uğraştım hiç bi şekilde geçmedi en son lazer yaptırmaya karar verdim ama korktum yüzüm daha beter olursa diye o ara besttem sülük kremini duydum dedim birde ben deneyim daha 15 gün oldu ama Şükür bana kendime fayda ediyormuş gibi geliyor benim gibi cilt sorunu olup sülük kremi deneyen var mı nasıl sonuç aldınız benimle paylaşırmısınız

Çiller cilt sorunu değildir ki .Kaç yaşındasınız? 25 yaşın altında iseniz herhangi bir işlem yaptırmayın gelecekte düşünceleriniz değişebilir .
21 yaşındayım güneş lekeside var mesela şuan kış ayındayız rengi soluyor yok gibi oluyor yazın güneş kremi kullanmama rağmen koyulaşşıp büyüyor

Benim çillerim var. Babamın ve kardeşlerinin de varmış onlarınki geçmiş belli bir yaşta ama benimki geçmedi. Hiç bulaşmayın kreme falan geçer gibi görünse de olduğu gibi gelir. Lazer de çözüm değil. En azından yorumlar öyle. Ben cesaret edip Yaptırmadım yorumları kötü hep. Ilk baş güzel gelse de 1 sene sonra daha kotu olduğunu söylemişler. ben de belli bir yaşa kadar taktım ama sonra geçti. Önemli olan gerçekten yüz şekli. Benim mesela yüz şeklim insanların ameliyatla yaptıracağı şekilde. O kadar çok kişi söyledi ve başkalarınin söylediğinden duydum ki. Bunu kendimi övmek için demiyorum sadece belli bir yaşa kadar çillerime taktigim için fark etmemişim bazi şeyleri onu demek istiyorum. Şehirlerarası otobüste burnumu yaptırdığım doktoru söylemedigim için yalancı muamelesi gördüğüm bile oldu 21 yaşımda falan inanmayıp söylesen ne olacak vs diye:) Yani çil de insanı değişik ve güzel yapiyor. Onların farkına varın

21 yaşındayım güneş lekeside var mesela şuan kış ayındayız rengi soluyor yok gibi oluyor yazın güneş kremi kullanmama rağmen koyulaşşıp büyüyor
Doğru güneş kremi kullanmaya özen gösterin hatta doktorunuz yazsın.Bende çok açık renk tenli ve renkli gözlüyüm güneşle ciddi sıkıntılarım var ama bunlar sorun diil çözülür inanın .Kendinizi sevin 😍

benim de yuzumde ciller var, gunes lekeleri var. cok takmiyorum acikcasi ama turkiyeye en son geldigimde vitamin yuklemesi yaptirmistim daha fresh gorunmem icin, lekeler de sanki biraz gecti gibi geliyor gozume.

Bilmiyorum bakalım besttem sülük kremi denemeye başladım ona faydası olmasa bile cildimi yeniliyor hissediyorum ama bzim sülale de genetik halalarımda da aynı sorun var oda bu kremi şuanda hiç kalmadı desem yeridir öyle olunca o kreme inandım🙈

Bilmiyorum bakalım besttem sülük kremi denemeye başladım ona faydası olmasa bile cildimi yeniliyor hissediyorum ama bzim sülale de genetik halalarımda da aynı sorun var oda bu kremi şuanda hiç kalmadı desem yeridir öyle olunca o kreme inandım🙈
Halaniz dediginiz kremi kullandı ve nerdeyse hiç kalmadı mı?

Çilleri hicbir sey geçirmiyor.ben dermapen,prp yaptırdım cil icin degil ama biraz geçer gibi oldu hep yendien geldi. Barışın çillerinizle.

Yok hayır hiç alakası yok inanmayanilirsiniz sorun değil
Tabii ki niye sorun olsun. Ben 2 doktora da sordum kendim de gördüm. Kimseye de bir şey tavsiye etmem 35 yasimdayim. Halaniz kaç yaşında da kremle geçeceğine inanıyor bilmiyorum. Sizinki hadi küçüksunuz yasayıp görürsünüz deyip bir şey demedim ama... insanları yanıltabilir krem ismi vermeyin ya da reklam yapmayın.

Tabii ki niye sorun olsun. Ben 2 doktora da sordum kendim de gördüm. Kimseye de bir şey tavsiye etmem 35 yasimdayim. Halaniz kaç yaşında da kremle geçeceğine inanıyor bilmiyorum. Sizinki hadi küçüksunuz yasayıp görürsünüz deyip bir şey demedim ama... insanları yanıltabilir krem ismi vermeyin ya da reklam yapmayın.
Halamla aynı yaştasınız😊ben gerçekten kendim faydasını gördüysem öneririm ama direk yüzüne değil ilk önce elinde vs deneyip alerji yapmazsa. O şekilde kullanmasını tavsiye ederim

Ki marke vs olarak ta değil sülük kendisi zaten çoğu şeye faydası var biliyorsunuzdur😊

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X