Çocukların ağızlarındaki yara aft nasıl geçer

Karbonatli suya batirilmis pamukla silince geciyor diye biliyorum ama siz yine de bi bilene sorun. Tecrubeli anneler yetisir şimdi . Geçmiş olsun

Merhaba, kardeşimde ailevi akdeniz ateşi var, genetik bir rahatsızlık. Bebekliğinde ağızda aft, sebepsiz, düşmeyen 3 günlük ateş ve karın ağrısı şikayetleri vardı, ilaçlarını kullandığı müddetçe tekrarlamıyor. Eğer durumu sürekli hale gelirse behçet testi ve genetik mutasyon testi yaptırabilirsiniz. Alternatif çözümü karadut.

Çok kötü gerçekten ağızda yara çıkmasi benim oğlanın da ağzında çıkmıştı bir hafta resmen eridi bitti çok zor bir sürecti doktor bize eczane cinin kaynatıp hazırladığı bir ilaç yazmıştı iki günde geçmişti

Kırmızı dut canım ondan kullan aktarlarda onun şurup gibi hali var ay çok acır ya bende çıkıyor ben koca kadın dayanamıyorum ahh yavrum

dr reçeteme yazdı geçenlerde,eczanelerde sayılıyor karadut şurubu. geçen ağzımın içini kaplamıştı komple, karbonatlı su peşine karadut şurubuyla geçti. hem tadı güzel çocuklar itiraz etmez hem de yutması sorun olmaz.

Önerileriniz için çok teşekkür ederim şimdi uyuyo kuzum ateşi var bira o yaradan kaynaklanıyo sanırım içim içimi yiyo aç uyudu diye :63:

Aynisi ama daha beteri basima geldi ne ilaclar sprey kullandm en son ablamin kaynanasini dinledim eczaneden murekkeb aldim bu yaralr icin receteye ihtiyac yok soyle verirler kulak copuyle gunde uc defa agiz ici her tarafa surdum iyice 3 4 gune gecti sonra inan

Aynisi ama daha beteri basima geldi ne ilaclar sprey kullandm en son ablamin kaynanasini dinledim eczaneden murekkeb aldim bu yaralr icin receteye ihtiyac yok soyle verirler kulak copuyle gunde uc defa agiz ici her tarafa surdum iyice 3 4 gune gecti sonra inan
Ateşi çıktı diye götürecektim flagyl diye bi ilaç kullanıyoruz antibiyotik grubunda onun yan etkisi olabilir diye düşündüm mürekkebi annemde kullanırdı siz söyleyince geldi aklıma

Aftı bilirim bi hafta çekti oğlum arkadaşın ablası eczacı Allah razı olsun mikostatin diye bi işaç tavsiye etti bi günde iyleşti bu arada sürekli karbonat yaptım sprey verdi oda geçirmenişti

X