Makyaj Ürünleri çocuklar duymasındaki meltemin makyajı!

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

shekercix

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2009
617
0
kızlar yaa şimdi çocuklar duymasını izliyodumda çokk dikkatimi çektii
ya bu meltemle duygunun makyajını falan nasıl yapıyolar acaba aşırı pürüssüz güzel duruyo yaa hani çekim makyajları öle oluyo desek hepsi öle olmuyo bunlarn çok dogal güzel duruyoo ayhh çok özendimm hangi ürünler kullanılıyo acaba yada uygulamayı nasıl yapıyolar bilen varmıı :KK25:

e profesyonel makyaj yapılıyo elbette..
mermer gibi duruyo ciltleri..
tamamen stüdyo ortamı ve ışıklandırmasının da etkisi çok büyük..

arkadaşlar , makyajlarının altına baz sürüyolar böyle jel gibi bişi ben de sürmüştüm bir kez hem fondöten pudra kolay sürülüyo ve resmen kayıyo cilt pürüzsüz duruyo onun üzerine makyaj yapıolar
bir de dizilerde mineral makyaj kullanıyolar gözenekleri dolduruyomuş
ben araştırmıştım freshminerals makyaj markası sponsor..ben yeni aldım bu markanın ponponlu pudrasını mesela hakikaten süpermiş.

aa ciddimisin..
bende şuan jane iredale kullanıyorum ama açık söliyim almadan denemiştim eczanede tabi orda fırçayla bol bol sürgmz için çok güzel kapatmıştı sonra bdaha kendm öyle yapamamıştm bide ben süngerle uyguluyodum fırçayla yarısı boşa gidiyo die
zaten bitmek üzere yeni ne alsam diye bakıyodum bende.. sölediğin ii oldu cnm bi bakıyım fresh e .
makyaj altı bazı ne kullanıyosun zararı varmıdır nasıl bişi ..: ayy ne çok sordumm:KK9::KK9:

Son düzenleme:
X