Çocuk olması için MERYEM SURESİ ALİ İMRAN SURESİ FURKAN SURESİ 41 tane

Coksukurbugunume

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2022
2.593
1.341
Merhaba

Aranızda “meryem süresi” okuyup hamile olduğunu öğrenen var mı?

Bir öneri ile başladım her gün olacak şekilde 41 tane Meryem süresi gunde 1 tane denilmişti başladım tilavet secdesi var onunla devam ediyorum.
Kımı zaman kendim okuyamıyorum işte vb isem. Kulaklığı takıp dinliyorum.

Ayrıca ek olarak Furkan süresi 74.ayet ve Ali İmran süresi 33.ayeti de okuyorum.

Allah kabul eder insallah amin

siz de denediniz mi bunu?

Merhaba yapan arkadaşlarim var diger aya hamile kaldılar bnde deneyecegim
..
Ama ben hocam şu şekilde duydum onu deneyecegim bu ay.. 16 tane meryem suresi 16 gun boyunca bitane okunacak adetin bitince hemen başla hergun aksatmadan okunacak ve mümkün oldugunca gün aşırı iliskiye girmeye çalışın.. ben deneyecegim bu ay

Merhaba yapan arkadaşlarim var diger aya hamile kaldılar bnde deneyecegim
..
Ama ben hocam şu şekilde duydum onu deneyecegim bu ay.. 16 tane meryem suresi 16 gun boyunca bitane okunacak adetin bitince hemen başla hergun aksatmadan okunacak ve mümkün oldugunca gün aşırı iliskiye girmeye çalışın.. ben deneyecegim bu ay
41 tane yazıyor ona başlamıştım ben sayısı 16 diye görmedim ama insallah hepimizin duası kabul olur Allah aratmasın hasretler son bulsun insallah amin 🥰

41 tane yazıyor ona başlamıştım ben sayısı 16 diye görmedim ama insallah hepimizin duası kabul olur Allah aratmasın hasretler son bulsun insallah amin 🥰
Mrb bende çok istiyorm çocugum olsun kistim var ve olmuyorum bende denemek istiyorm ama anlamadım 41 tane hurmayla her bırıne bir tane Meryem süresi mi okuycaz yoksa her bır hurmaya 41 tane mı bide hurmayı ben tekmı yicem hergun yada hergün 1 tane eşim 1 tane benmı 🙏

Mrb bende çok istiyorm çocugum olsun kistim var ve olmuyorum bende denemek istiyorm ama anlamadım 41 tane hurmayla her bırıne bir tane Meryem süresi mi okuycaz yoksa her bır hurmaya 41 tane mı bide hurmayı ben tekmı yicem hergun yada hergün 1 tane eşim 1 tane benmı 🙏
Ben hurma ile yapmıyorum her gün 1 Meryem süresi ve mutlaka tilavet secdesi 41 gün ara vermeden.
Regl olduğunuzda vs başkaları yapabiliyormuş eşim yapıyor misal benim anneleri vb yapanda varmış ama

Bende 41 Meryem suresi okudum bittiğinde hamile olduğumu öğrendim. Regli günlerimde okumadım normalde eşime okutturacaktım o günlerde ama mantıken zaten o günlerde ilişkiye giremiyoruz o yüzden o günlerde okumadık. Sesli bir şekilde suya okuyup üfledim sonra eşimle içtik niyet edip

Merhaba

Aranızda “meryem süresi” okuyup hamile olduğunu öğrenen var mı?

Bir öneri ile başladım her gün olacak şekilde 41 tane Meryem süresi gunde 1 tane denilmişti başladım tilavet secdesi var onunla devam ediyorum.
Kımı zaman kendim okuyamıyorum işte vb isem. Kulaklığı takıp dinliyorum.

Ayrıca ek olarak Furkan süresi 74.ayet ve Ali İmran süresi 33.ayeti de okuyorum.

Allah kabul eder insallah amin

siz de denediniz mi bunu?
Ben denedim hiç bir faydasını görmedim

Sayısız Meryem fetih yasin süreleri ayetler tesbihler yaptım zamanı gelince çok şükür oğluma sağlıkla kavuştum 15 aylık oldu 💙

X