çocuk odasının bir duvarına komple dolap olurmu

petuunya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2007
94
0
Merhabalar, oğlumun odasının yan daire ile bitişik olan duvarına komple dolap yaptırmak istiyorum. Amacım hem fazla ıvır zıvırları koyabileceğim bir yerim olsun hem de yan daireden gelen sesleri engellemek. Boydan boya dolap çocuk odasında sevimsiz görünür mü? Netice de çok geniş bir oda değil . Bu şekilde dolabı olan var mı?

Selamlar, bizim daha çocuğumuz yok ama şimdiden çocuk odası boydan boya güzel bir dolap yaptırdık, dün monte edildi hatta. ıvır zıvır alsın, çocuk olursa da onun için kullanırız diye düşündük, bence yaptırın derim, ne kadar dolap o kadar ortalıktan kalkmış eşyalar, ıvır zıvırlar :))

Hanımdudu,yaptırmayı çok istiyorum aslında benim için çok kullanışlı olur ama güzel durur mu emin olamadım kafamda canlandırmadım daha doğrusu.O yüzden emin olamıyorum. Sakıncası yoksa fotoğrafını paylaşır mısın.

Resimler ekte, biz çok beğendik, sürgülü kapı, kitaplık olan yer kolonun çıkıntısıydı, o nedenle kitaplık olarak düşündük:)
hem eşyalarımız toplayacak, hem de orta bölüm kitaplık olduğu için dekoratif bir görünüm oldu. İleride bebeğimiz olduğunda, büyüdüğünde bile kullanabileceğimiz bir dolap çıktı ortaya :))) isterseniz böyle birşey yaptırabilirsiniz.

Eklentiler

• 11126572_10207018681051378_2009906118_n.jpg
    41,9 KB · Görüntüleme: 1.174
  • 11354800_10207018681011377_1854202524_n.jpg
    35,8 KB · Görüntüleme: 931
  • 11637979_10207018681171381_1655371835_n.jpg
    56,1 KB · Görüntüleme: 2.210

Gerçekten çok hoş olmuş bende çocuk odası bakıyorum gerçektten kullanışlı görünüyor iyi günlerde kullanın

Çok teşekkür ederim :)) doğmamış çocuğa don biçmek gibi oldu ama olsun, ev küçük olunca kullanışlılık öne geçti :))

Olsun iyi yapmışsınız çocuk olacak nasıl olsa inşallah istediğiniz zamanda sağlıkla kucağınıza alırsınız.
Bizim oğlumuz 2 yaşına girecek park yataklardan almıştık dolap falan alamadık. Bizim dolabı kullanıyoruz beraber. Bende şimdi çocuk odası bakıyorum. Ama bu hazır olanlar çok kullanışlı gelmiyor bende böyle bir dolap yaptırıp birde yatak alsam daha kullanışlı olur sanırım.

aminn inşallah :)) hazırların malzeme kalitesinden de emin olamıyoruz ki... hem standart ölçü oluyor ve yer kaybı çok fazla oluyor. dolabın üstünü istiflemektense böyle yuksek bir dolapla, üstüde kapalı olup derli doplu durup, daha şık oluyor. sizin de birçok eşyanızı alacaktır. bence böyle büyük bir dolap + yatakla çok daha kullanışlı olur.

Hanımdudu çok şık ve kullanışlı görünüyor. Senin dolabını görünce dolap fikri içime iyice sindi.Kafamdaki tek düşünce çok geniş bir oda değil benimkisi azda olsa odayı daraltacak oğlum ileride bana sitem eder mi kimi insanda vardır ya daralma hissi gece yatarken dolap üstüme üstüme geliyor deyip söktürtmesin birde dolabı

Bu şekilde çocuk odasına boydan boya dolabı olan arkadaşlar var mı resimlerini paylaşabilir mi

Çok teşekkürler :) Bizim odamız da çok geniş değil yine de yaptırdık. odanın büyüklüğüne göre biraz daha darını yaptırabilirsiniz belki, aynalı olursa daha da geniş göstecektir odayı, düz kapakların yerine ayna olabilir, fikir olarak?
ama sanmam öyle bir şey yaşayacağını ya alışacak bir zaman sonra :) hayırlısı olsun, en güzel dolaplar sizin ve miniğin olsun <3

Teşekkürler güzel dileklerin için. Sizin de inşallah Allah gönlünüze göre versin bir minik doldursun odayı.Bende yaptırıcam sanırım yaptırınca resimlerini paylaşırım, teşekkür ederim ilgine.Senin dolap ne kadara mal olmuştu?

bir de büyük bir fortmanto yaptırdık, ikisi 5bine geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…