Çocuk istiyorum ama istemiyorum?🥺

Ben de şaşırdım doğrusu.genelde geri çekilmede sorun yaşamayanların gerçekten zor çocuğu oluyor.saçmalık değil yani düşündüğün şey.şöyle ateşli ateşli korunma yöntemi değil diye çıkışanların da haklı olduğunu düşünmüyorum ama.riski diğer yöntemlerden daha fazla bir doğum kontrol yöntemi bence ki zor hamile kalan kadınları gayet de güzel koruyor.kendi vücudunu tanımakla alakalı.

Hemde sevgilimle ayda yılda bir yapmıyorduk. Alkollüyken, arabada, otelde, evde orada burada yani hep geri çekildik. Ben dedim kesin olmuyor benim çocuğum. Evlendim bu Eylül'de Kasım'da dogum günümde reglime bı hafta var takvime göre de temiz bir gündü gebelik şansı yoktu. O gün oluverdim. Şimdi karnım burnumda yazıyorum. O değilde cahil gibi evlenir evlenmez hamile kaldım ve doğumdan sonra nasıl koruncam onu stres yapıyorumm . Şimdiden kondom aldım jajsjdid

O gün de mi geri çekme yaptı yoksa risk yok diye yapmadı mı?

Alakası yok ya 2 yıl geri çekilme yöntemi ile korundum hiç bir sorunumuz yok gebelik oluşmadı, daha sonra isteyince 7 ay içinde iki defa hamile kaldım ilki düşük olmuştu şuan 18 haftalık ilk denemede kaldım

Geri çekilmeyi beceremeyenler yüzünden bence korunma yöntemi değil deyip duruyorlar.basbaya korunma yöntemi işte.

Geri çekilmeyi beceremeyenler yüzünden bence korunma yöntemi değil deyip duruyorlar.basbaya korunma yöntemi işte.
Çevremde çoğu kişide sorun olmuyor ha kaza olan da var yok değil biraz iş erkeğe düşüyor becerirse tutuyor Bizde baya öyle korunduk gebelik oluşmadı isteyince de hemen oldu bir sorunumuz yoktu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…