Çocuk Hastalıkları Çocuk doktoru olan varsa yardım etsin lütfen

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

Pembe kurbaga

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2017
30
12
Son 3 ayda cektiklerimi, endişelerimi nasıl anlatabilirim bilemiyorum bebeğim 11 buçuk aylık 9 aylık kan tahlili yaptırdığımız da neu değeri 1.2 çıktı bir ay sonra 1.4 sonra tekrar yapıldı 1.4 düşüş olmadı 15 gün önce 1.8 çıktı bugün ise 1 4 e yine düşmüş bu değeri neden düşer neden yükselir hiç bilemiyorum lütfen bana yardımcı olun Araştırma Hastanesi'ndeki yavrumu delik deşik ettiler sürekli kan alıyorlar. Bu değerler normal mi yoksa değil mi Bunu yaşayan anneler var mı Ne olur bana yardım edin

Canım hangi sehirdesin.ankaradaysan iyi bir çocuk dr u önerebilirim.benim oğlumu götürdüğüm bir dr.eğer değilsen de bulunduğun şehirde iyi bir hematolog araştır mani tavsiye ederim.panik yapma.InsaAllah bisey yoktur.

Son 3 ayda cektiklerimi, endişelerimi nasıl anlatabilirim bilemiyorum bebeğim 11 buçuk aylık 9 aylık kan tahlili yaptırdığımız da neu değeri 1.2 çıktı bir ay sonra 1.4 sonra tekrar yapıldı 1.4 düşüş olmadı 15 gün önce 1.8 çıktı bugün ise 1 4 e yine düşmüş bu değeri neden düşer neden yükselir hiç bilemiyorum lütfen bana yardımcı olun Araştırma Hastanesi'ndeki yavrumu delik deşik ettiler sürekli kan alıyorlar. Bu değerler normal mi yoksa değil mi Bunu yaşayan anneler var mı Ne olur bana yardım edin
1500 ile 8000 arası bu yaş grubunda normal. 1500 ün altına düştüğü için takip ediyorlar muhtemelen sizi. 1000 in altına düşerse genelde inceleme yaparlar. Siz kendi hekiminize sorabilirsiniz.

Valla konuya çok yabancıyım okuyunca kısa bir araştırma yaptım. İnşallah evladınızın değerleri normalleşir siz de rahat bir nefes alırsınız. Allah yardımcınız olsun. Bu durumları yaşamamış biri olarak sadece menun kaldığım doktorları önerebilirim. Dr İmran Bari Beylikdüzü, Dr Feyza Çivici Gümüş Fatih. İstanbuldaki doktor önerilerim. Ben her ikisinden de memnun kalmıştım. Tabi nerede yaşadığınızı. Ekonomik koşullarınızı. Sigortalı mısınız? bilemiyorum. Tekrar Allah şifa versin. çok geçmiş olsun. İnternetten kısa bir araştırma ve değerlerle ilgili bilgi bulabilir ve doktorunuzla konuşarak en tatmin edici cevaba ulaşabilirsiniz diye düşünüyorum. Umarım ileride güzel haberlerinizi alırız.

X