Çocuğunu Döve Döve 'Öldüren' Anne Tutuklandı

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.299
42.836
16 Ocak 2016 Cumartesi 14:22

0 0

Aydın'da annesi tarafından dövülen bir çocuk hastaneye kaldırıldı. Annesi de karakola götürüldü. Çocuk iyileşince annesine teslim edildi. Ancak çocuk aynı gün yeniden hastanelik oldu. Hastaneye kaldırılan çocuk tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Annesi ise "ranzadan düştü" diye suçlamaları inkar etti. Anne adliyeye sevk edildi. Sosyal hizmetler yetkililerinin çocuğu işkenceci anneye neden teslim ettikleri ise şimdilik merak konusu.

Olay, dün saat 12.30 sıralarında, Eyrek Mahallesi Rahman Apartmanı'nın üçüncü katında meydana geldi. Kahramanmaraş'tan 4 ay önce Aydın'ın Nazilli ilçesine taşınan ve bir süre sonra elektrik ustası olan 34 yaşındaki kocası A.E. tarafından terk edildiği için çocukları 6 yaşındaki Y.E., 1 yaşındaki C.E ve 3 yaşındaki Mert E. ile birlikte yaşamaya başlayan A.E., geçen hafta ortanca çocuğuna şiddet uyguladı.

HASTENEYE KALDIRILDI İYİLEŞİNCE ANNEYE TESLİM EDİLDİ

Komşuların şikayeti üzerine eve gelen sağlık ekiplerince hastaneye kaldırılan küçük Mert, tedavisinin ardından darp raporu düzenlenerek taburcu edildi. Çocuklar, Sosyal Hizmetler Müdürlüğü'ne teslim edildi. İnceleme başlatan yetkililer, çocuğuna şiddet uyguladığı iddia edilen ve polis merkezinden serbest kalan anne A.E'ye çocukları teslim etti.

DÜN TEKRAR DÖVDÜ!

Aynı gün tekrar evden gürültü duyan komşuların ihbarı üzerine eve gelen polis, küçük Mert'in nabzının atmadığını belirledi. Eve çağrılan sağlık ekiplerinin yaptığı kalp masajına rağmen küçük Mert, hayata döndürülemedi. Mert'in cesedi İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Anne A.E., gözaltına alınarak emniyete götürüldü. Mahalle sakinleri, anne A.E.'ye tepki gösterdi. Diğer iki çocuk ise polis tarafından bir kez daha Sosyal Hizmetler Müdürlüğü'ne teslim edildi. İfadesine başvurulan baba A.E. ise serbest bırakıldı.

CANİ ANNE TUTUKLANDI

3 yaşındaki oğlunu döverek öldürdüğü iddia edilen anne tutuklanarak cezaevine konuldu.

Nazilli'nin Yeni Sanayi Mahallesi Eğrek mevkisinde meydana gelen olayda, komşuların ihbarı üzerine adrese gelen polis ve 112 Acil Servis ekipleri bir hafta önce darp raporu düzenlenen 3 yaşındaki M.E'yi nabzı durmuş vaziyette bulmuş, çocuk sevk edildiği hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştı. Kocası A.E'nin 2 ay önce evi terk etmesi üzerine bulanıma girdiği öğretilen anne A.E (27), çocuğunu döverek öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınmıştı. Ailenin diğer çocukları 1 yaşındaki C.E. ve 6 yaşındaki Y.E'ye ise devlet sahip çıkmıştı.

Olayın ardından ilk ifadesinde çocuğunu dövdüğü iddialarını kabul etmeyen ve M.E'nin attığı birkaç tokadın ardından ranzadan düştüğünü öne süren anne A.E, Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde sorguya alındı. Dün geceden beri gözaltında bulunduğu emniyette susma hakkını kullanan zanlı anne, öğle saatlerinde Nazilli Adliyesi'ne çıkarıldı. Kasten adam öldürme suçlamasıyla hakim karşısına çıkan anne, tutuklanarak Nazilli E Tipi Kapalı Cezaevi'ne konuldu.
http://www.haber365.com.tr/yasam/cocugunu-dove-dove-olduren-anne-tutuklandi-h1738.html

haberlerde gördüm baba perişandı ama son pişmanlık fayda getirmiyor

Allahım ne oluyor bu kadınlara.
Allahım vermeyecek böylelerine evlat
Sürüm sürüm surunesice kadın allah belani versin ne istedin el kadar bebeden

Aldığı cezanın yanı sıra bir daha evlat sahibi olma hakkı elinden alınmalı....
Dilerim hiç çıkamaz da...

ölen çocuğun ismi ve yaşı oğlumla bire bir aynı daha bir fena oldum

Çocuğunu tekrar öldüremeyeceğine göre neden tutukladılar ki? Tutuksuz yargılasalarmış.

Anne gibi sorumsuz baba da suçlu değil mi? Kadının psikolojisini bozan yine adam.

Ah bu kadini bana vericekler ki dove dove oldurmek nasil oluyomus gosterirdim ben ona..!!! Yasadigi hayat boyunca Oyle bi iskence yapardim ki al canimi diye yalvartirdim..!!
Aahh yavrum benim melek oldu eziyet ceke ceke cani yana yana melek oldu nasil vicdansiz olabiliyorlar masum bi cocugu oldurecek kadar gozleri nasil doner bu mahluklarin anlamiyorum

Almaniza ne gerek var ki artik?. Giden gitti. O çocuğu hastaneden çıktıktan sonra anneye teslim edenleri alin. En büyük suclu onlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…