Coastalscents Makyaj Fırçalarım :)

_MedceziR_

«DirenTürkiye»
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2010
16.931
12.191
Merhaba kızlar. Sizlere fikir olsun diye coastalscents'in kendi sitesinden aldığım makyaj fırçalarını resimledim.

Eki Görüntüle 856091 Eki Görüntüle 856089

Öncelikle benim bayıldığım, makyaj malzemelerimin yarısını toparlayan ve bana büyük kolauylık sağlayan çekmeceli makyaj kutumu paylaşmak istedim..
Türkiyede bulamadım bunlardan..Zaten olsa da eminim uçuk bir fiyattır..
Ebaydan aldım...bu haliyle, yani 3 parça 42 dolar..20 günde elimde oldular..

Gelelim bayıldığım o fırçalara...

Eki Görüntüle 856110 Eki Görüntüle 856134 Eki Görüntüle 856135 Eki Görüntüle 856138

Yelpaze fırça, fondoten fırçası ve flat fırça..Ben flat fırçayı pudra sürerken kullanıyorum. Çok başarılılar..

Eki Görüntüle 856116 Eki Görüntüle 856136

Açılı büyük allık, normal allık, a.ılı düz allık ve küçük fondoten fırçaları..
Küçük fonfoten fırçasını göz altımda uyguluyorum..Açılı büyük pudra fırçasını yine pudra uygularken kullanıyorum..

Eki Görüntüle 856126 Eki Görüntüle 856127

Göz, eyeliner, kaş ve dudak fırçaları..

Eki Görüntüle 856132 Eki Görüntüle 856139

Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki, kullandığım fırçalar arasında mac'in fırçalarına kalite açısından en yakın fırçalar..
Bayıla bayıla kullanıyorum..
2 kere yıkadım, ne en ufak bir sertleşme ne de dökülme yaşadı fırçalar..
Cidden çok başarılı..
Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim..

Ben bu furçaları 34 dolara aldım..Kalitesine bakacak olursak, fiyatı şaka gibi :KK1:

bayıldım valla.
geçenlerde sephoradan fondoten fırçası aldım. valla süngerle yıllarca neden sürmüşümm diyorum. kalıp gibi yapmadan. incecik sürüyor. bilhassa burun kenarlarına xzorlanırdım. bunla süper iş çıkıyor:)

bayıldım valla.
geçenlerde sephoradan fondoten fırçası aldım. valla süngerle yıllarca neden sürmüşümm diyorum. kalıp gibi yapmadan. incecik sürüyor. bilhassa burun kenarlarına xzorlanırdım. bunla süper iş çıkıyor:)

Evet okim..Fırçalarla çok rahat ve doğal bir iş çıkarıyorsun..
Güle güle kullan sen de:KK16:

ay ne güzel bir sürü fırçayı çok uyguna almışsın, ben bu tarz şeyleri güvenip alamiyorum ebay'den, sahte falan gelir diye korkuyorum.

ay ne güzel bir sürü fırçayı çok uyguna almışsın, ben bu tarz şeyleri güvenip alamiyorum ebay'den, sahte falan gelir diye korkuyorum.

Canım ben bunları ebaydan almadım..Kendi resmi sitesinden aldım..coastal scents yazarsan çıkar zaten..
En baştaki akrilik makyaj kutumu ebaydan aldım :)

Ebaydan kozmetik ya da aksesuarların alınmasını ben de önermiyorum açıkçası..Cilt bu, şakaya gelmez.

Fırçalar cidden çok güzel..zaten elinize aldığınızda anlıyorsunuz kalitesini.
Uzun bir süre mac fırçalarını kullanan biri olarak, onlardan aşağı kalır yanı olmadığını söyleyebilirim:KK34:

Aaa fiyat çok iyi ya.
Ben sigma kullanıyorum. 100 dolardan fazla vermiştim bi sete.
Güle güle kullan :)

Aaa fiyat çok iyi ya.
Ben sigma kullanıyorum. 100 dolardan fazla vermiştim bi sete.
Güle güle kullan :)

Teşekkür ederim canım..:KK16:
Sigmayı ben kullanamadım.
Yıkadığımda at kılına dönmüştü resmen:KK31: Far fırçaları iyiydi hoştu ama yüz fırçaları, ı ııhh:KK25:

Canım ben bunları ebaydan almadım..Kendi resmi sitesinden aldım..coastal scents yazarsan çıkar zaten..
En baştaki akrilik makyaj kutumu ebaydan aldım :)

Ebaydan kozmetik ya da aksesuarların alınmasını ben de önermiyorum açıkçası..Cilt bu, şakaya gelmez.

Fırçalar cidden çok güzel..zaten elinize aldığınızda anlıyorsunuz kalitesini.
Uzun bir süre mac fırçalarını kullanan biri olarak, onlardan aşağı kalır yanı olmadığını söyleyebilirim:KK34:

kesinlikle bakicam bu coastal scents'e.. ben de mac fondoten ve pudra fırçası kullandım hep, en son sephoradan bi fondoten fırçası aldım. memnunum, ama set olarak düzgün bir markadan almak lazım aslında, bir sürü fırçaya ihtiyacım oluyor. diğer küçükler için ucuza kaçıyorum, ama aynı rahatlığı bulamıyorum. mac'ten, nars'tan veya sephora'dan da set halinde alınca, aşırı pahalı oluyor :/

en iyisi senin yöntemin :)

kesinlikle bakicam bu coastal scents'e.. ben de mac fondoten ve pudra fırçası kullandım hep, en son sephoradan bi fondoten fırçası aldım. memnunum, ama set olarak düzgün bir markadan almak lazım aslında, bir sürü fırçaya ihtiyacım oluyor. diğer küçükler için ucuza kaçıyorum, ama aynı rahatlığı bulamıyorum. mac'ten, nars'tan veya sephora'dan da set halinde alınca, aşırı pahalı oluyor :/

en iyisi senin yöntemin :)

Maalesef canım..mac elbette en iyisi..ama set halinde almaya kalkınca 1000 lirayı buluyor..
İnan maci aratmıyor bunlar da..Çok memnun kalırsın eğer alırsan :KK34:

X