Cmv igg bakılmış , igm bakılmamış

cess bee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2024
4
0
34
Kızlar Merhaba
9 haftalık gebe olacağım yarın.
Cmv testinde Igg ye bakılmış ve 129 çıkmış ama ıgm ye bakılmamış. Başına gelen oldu mu?
Hastalığın ne olduğunu bilmediğim için belirtim var mıydı yok muydu anlamıyorumda.
Haftaya doktor kontrolüm var sorucağım.
Zaten kanama alanım vardı. Bir de bunu taktım kafaya :KK43:
Kızamıkçığın hem igm sine hem iggsine bakılmış.

Kızlar Merhaba
9 haftalık gebe olacağım yarın.
Cmv testinde Igg ye bakılmış ve 129 çıkmış ama ıgm ye bakılmamış. Başına gelen oldu mu?
Hastalığın ne olduğunu bilmediğim için belirtim var mıydı yok muydu anlamıyorumda.
Haftaya doktor kontrolüm var sorucağım.
Zaten kanama alanım vardı. Bir de bunu taktım kafaya :KK43:
Kızamıkçığın hem igm sine hem iggsine bakılmış.
Aynı testi banada yaptılar her iki değere de bakılmış . Yanıltıcı olmasın ama lgg olan virüs şuan vücutta aktif mi testi sanırım. Igm ise vücudun buna antikor üretmiş mi, daha önce geçirilmiş mi sonucu veriyor. lgm negatif ise korkulacak birşey yok sanırım. Ama siz yinede doktorunuza bunu danışın

Aynı testi banada yaptılar her iki değere de bakılmış . Yanıltıcı olmasın ama lgg olan virüs şuan vücutta aktif mi testi sanırım. Igm ise vücudun buna antikor üretmiş mi, daha önce geçirilmiş mi sonucu veriyor. lgm negatif ise korkulacak birşey yok sanırım. Ama siz yinede doktorunuza bunu danışın
Tam tersini yazmışım , ıgg antikor varlığını ıgm ise aktif enfeksiyon varlığını gösteriyormuş.

X