clup familia,Şahin in paradise,Bura Club,Bera otel e balayı için giden varmı

sukut

oğlum olsun istiyorum İNŞ
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2009
841
33
arkadaşlar mutasıp bir otelde balayı düşünüyoruz
netten çok araştırdım öne çıkan isimler bunlar.
ama aynı zamanda hem çok şikayet var hem çok tebrik var
çok kararsız kaldım
bu otellere giden arkadaşlar bize önerilerini tavsiyelerini söyleyebilirmi...

sizin yorumlarınıza güveniyorum

canım bızde ekımde balayı ıcın burc otel yada club famılıa dusunuyoruz ızmırde mutasıp oteller oldugu ıcın bende sureklı bakıyorum ınsallah bıze ıyı fıkır verecek arkadaslar vardır....

selinaycığımm burç içinde çok olumsuz şeyler söylüyorlar yaa karalama kampanyasımı yoksa gerçek eleştirilermi bilemiyorum
bende okadar kararsızımki
inşallah bizlere yardımcı olcak arkadaşlar vardır

aslında cok guzel oteller var ben voyage cok ıstıyordum ama nısanlım ılk defa basbasa cıkacagımız bır tatıl guvenlı ve nezıh bır ortam olsun dıyor ızmırdede okudugu ıcın bıldıgım yer yabancılık cekmeden gezerız dıyor bende onun ıcın ses cıkarmıyorum bız ılk caprıce dusunduk balayına gıden bıcok kısının sıkayetını okuyunca vazgectık burc otel gorunuste cok guzel gosterıslı club famılıa bodrum evlerını benzıyor orası daha cok hosuma gıttı hayırlısı olsun hakkımızda balayımız zehır olmasında ama kımse gıtmemıs herhalde cvp yok....

biz gitmedik ama giden arkadaşlarımız var
antalya bera ve sah inn paradise çok övülüyor

KADINLAR KULÜBÜ sakinleri
yokmu muhafakazar otellere gidip bize yön verecek arkadaşlar
sabırsızlıkla yorumlarınızı bekliyoruzkaydirigubbakcemile5:enbuyukkk:

arkadaslar
ben caprice gittim gecen sene
süperdiiiii olumsuz yorumlara şaşırıyorummm
ama şu an çok uçmuş fiyatlar

busene de burcclube gidicek ama bayramdan sonraaaaaa
size ancak o zaman yazabilirim yorumlarımı
fakat çevrede gidenler memnun kalmışlar
inşallah bende memnun kalırımolumunekankayizsmile

bızde burca karar verdık ınsallah ıyı olur ılk tatılımız balayımız ıyı gecer umarım otel kulturumuz hıc yok umarım acemılık cekmeyız.....

canlar şikayetvar.com ve diğer sitelerden çıkan yorumlar çoğunluğu çok sivrisinek var diyolar bu nedenler rahat tatil geçirememişler

isterseniz burç için bide siz bakın şikayetlere
ben de orayı istiyordum 10 yorumun 7 i sivrisinekten muzadarip kalmışlar öle olunca orayı eledik
şimdi familia ve şahin inn paradise arasında kaldık...

canım famılıa bızım ılk tercıhımızdı ama gıdecegımız tarıhlerde kapanıyormus onun ıcın erteledım sahinden ıcınde kapalı bır otelmıs acık bayanlara tepkı verıyolarmıs bende okudum yorumları ama burc otele sıvrısınek dısında sıkayet yok yeme konaklama eglence acısından sıkayet yok...........

ben ilk açıldığı sene bera ya gitmiştim,odaları falan gerçekten cok guzeldi,havuzunu da begenmiştim,ama sahili cok dar,yanda rus otelleri vardı,ve bizim girdiğimiz yerlerde dolaşıyorlardı hep,o yönden çok rahatsız olmuştuk,şimdi nasıl bilmiyorum tabi,bi de denizi cok iyi değildi,kumluk değildi,ama otel ve yemekler guzeldi,
sonraki sene sah inn e gittim,oranın havuzu daha buyuk daha guzel,çok geniş bir alana kurulmuş,yeşillik,yürüyüş yapacak alanlar fazla, ayrıca sahili beraya gore daha güzel,upuzun bir sahili var,yanında başka otel falan hiçbişey yok,sahilin diğer ucuna gidip bikiniyle girseniz kimse gormez bile belki,ama buranın da odaları kotu,5 yıldıza gore bence cok kotu,oyle luks bişey beklemeyin,ayrıca ben gittiğimde yemekleri de cok hoş değildi,tabi bunlar 2-3 sene onceydi şimdi neler değişti orasını bilmiyorum.
ben balayına gidecek olsam hiçbirine gitmezdim heralde,çünkü eşinizle sadece denize girebilirsiniz,beraber havuza girme durumu olmuyo,denizde de haşemayla hiç sevmiyorum ben ( tabiki herkesin kendi tercihi

Şah İnn Paradise güzel bir otel bizim tur şirketimiz satıyor. Otele kapıdan giriş yapmaya kalktığınızda çok daha fazla para ödemek zorunda kalırsınız fakat tur şirketiyle çok daha ucuza gidersiniz ve şuan türkiyede en uygun fiyata otel satan bizim firma diebilirim. İlgilenen arkadaşlar olursa özelden mesajla bana ulaşmaları yeterli. İsteyenlere firma adını vs. verebilirim ztn googledada sıkça adına rastladığınız tur şirketlerinden birinde çalışıyorum. Hem ben sizi iyi yerlere gönderirim hem ben para kazanırım.

canım peki sen eşinle olsan balayına nereye gidersin....
ben pek bilmiyorum hiç tatile gitmedim daha önce
aynı şeyleri düşünüyoruz balayında ayrı havuzlarına girdikten sonrabilmiyorumkismile

Merhaba, hangi tur şirketinde acaba?

Bu yaz sah inn e gitmeyi düşünüyoruz ama, direk oteli aramak, daha mı pahalı oluyor?

slm 2yıl önce clup familyaya kız kıza gitmiştik. yemekleri fena değildi. odalarıda gayet iiyi ve temizlik güzeldi. bayanlar havuzu küçük ama çok eylendiriyolar hergün göbek atıyoduk çok güzeldi çok eyleniyoduk denizi taşlık zaten hep ayağınızı taşlar kesiyo yosun dolanıyo felan zaten kimse plaja gitmiyodu herkes havuzda göbek atıyodu. ayrıca restaurant kısmında bakılınca bayan plajı görünüyodu. akşamları anımasyonlar oluyodu ama kısıtlı yanı o kadar ilgi çekici değil biz bi iki akşam dışarı çıktık hftda 2 günde bayan diskosu oluyodu oda eylencelıdı herkes istediği gibi eylenıyodu tam bi aile yeri zaten kimse kimseyi rahatsız etmiyoo çoluk çocuk göreceksiniz :)))))) herkesin 2-3 çocuğu var bazen ortalık kreş gibi görünuyo
velhasıl kızlar orası tam bi aile yer ama balayı için sıfır bence zaten konseptleri o değil adı üzerinde clup familya aileye hizmet veriyolar herkes çoluk çocuk kendi yazlığıymışcasına rahat ediyo
biz gitttiğimizde bi kaç her halinden belli olan balayı çifti vardı yazık birlikte denize girebilmek için bayanlar plajı ile erkekler plajı arasında denize girmeye çalışıyolardı.ve akşamları da sıkılıyolardır. zaten akşama kadar ayrı gayrı ... lafı çok uzattım kızlar diğer otellere göre fiyatı uygun olablir ama bence balayı için seçenler kesinlikle yanlış tercih.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…