Göz Makyajı Clınıque’ten alt kirpik maskarası

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

okypete

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Mart 2008
84.870
40.715
Kadınların yüzde 82’nin düzenli olarak mascara kullandığını biliyor musunuz? Bunların %80’i de maskara fırçalarının alt kirpiklere uygulanmak için çok uzun, çok kıvrık veya çok kalın olduğunu söylüyor. Makyaj fanatiği olduğunu söyleyenler bile ince ve kısa alt kirpiklere maskara uygulamanın çok zor olduğunu bilir. Şimdi Clinique bu soruna en etkin çözümü benzersiz bir ürün ile sunuyor. Yeni Bottom Lash Alt Kirpik Maskarası. ÖZel fırça tasarımı ile en ince alt kirpilere dahi kolayca uygulanır ve 24 saat kalıcı renk sağlar.
Sadece Clinique’e özel olan Bottom Lash Mascara mikro fırçasıyla en küçük ve ince alt kirpiklere dahi çarpıcı bir görünüm kazandırmak gibi büyük bir görevi yerine getiriyor. Çok şık, çiçekli bir ambalaja sahip olan bu ürün tüm maskaralarla beraber rahatlıkla kullanılabilir.
Termal aktif formül 24 saat kalıcı renk sağlar. Akma ve bulaşma yapmaz. Ilık su ile kolayca temizlenir.
Bentonit kirpiklere doğal bir belirginlik sağlar. Jojoba yağı kirpikleri besler.
Temizlemek için pamuğu ılık su ile nemlendirin ve maskarayı temizlemek için kirpiklere hafifçe bastırın. Sonra yüzünüzü yıkayın.
Size özel bir ipucu: Kısa kirpiklere sahip olanlar, fırçayı dikey tutarak kirpiklere sürerek ve sonra fırçayı tekrar normal (yatay tutarak) tekrar tüm alt kirpiklere uygulayarak en etkin sonucu alabilir.
Siyah ve Kahverengi olmak üzere 2 rengi mevcuttur.
clinique_bottom_lash_alt_kirpik_maskarasi_210220.jpg

alıntıdır

bu rimelden kullanıyorum ben gerçekten çok güzel yapıyor alt kirpikleri özellikle uygulaması çok kolay.tek olarak fiyatı biraz pahalıya geliyor ama ben boynerden set halinde almıştım içinde uyguna geldi :)

X