Göz Makyajı Clinique Maskara

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

redvelvetcake

Ne mutlu Türk'üm diyene!
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2010
11.071
11.544
Merhaba arkadaşlar, benim bir sorum olacak. Ben Clinique'in bütün maskaralarını denedim. İkisi hariç (lash power 6g ve high lenghts) :) YSL, Chanel, Mac kullandım daha önceden, ama uzun süreli olmadı çünkü daha bitmeden çöpe attım. Ben rahat çıkabilen ve gözüm çok hassas olduğu için rahatsız etmeyecek bir rimel arıyorum. Her şeyden önce sağlıklı ve alerji yapmadığı için de Clinique'i tercih ediyorum, ayrıca çok da rahat çıkıyor. Kirpiklerim kıvrık, bol, uzun, ama öyle çook uzun değiller, normalin çok az üzerinde (benim kirpiklerime benzeyen bir resim bulup eklemeye çalışacağım) biraz uzatsın, belirginleştirsin, dolgunlaştırsın, ayırsın. Penelope Cruz'un bir resmi var ya rimel sürerken (google'a penelope cruz mascara yazarsanız çıkar) öyle oluyor gözlerim rimel ve kalemle uğraştığımda. Almak istediğim birkaç rimeli saysam bana yardımcı olabilir misiniz?
1. Clinique High Lenghts Mascara
2. Lancome Hypnose Drama
3. Diorshow Iconic
4. Armani Eyes to Kill

Şimdi Clinique high impact kullanıyorum, memnunum ama öyle "vaoooov" demiyorum. Bu bitsin clinique high impact curling alacağım :) bir süre onu kullanırım, şimdiki siyah ama ben bir tane de kahve istiyorum. Belki curlingi kahve alırım. Şu high lenghts yani bambu dediklerini çok merak ediyorum asıl.. Yardımlarınıza ihtiyacım var çok kararsızım :44:

canımm ben high impact kullanıyorum öncelikle çok çok memnunumm... hgh lengts de var bende ama ben mi beceremedim bilmiyorum ama sadece tek tek ayırıyor onun dışında çok uzatmıyor gibi geldi bana yaa... ben rimelin uzatmasını seviyorum higt impacta döndüm yeniden... hight lenghts çok uzatmadı sanki sadece çok güzel tek tek ayırdı:)) ya da ben de becerememiş olabilirim çünkü ödüllü bir rimelmiş bu hatırladığım kadarıyla...

Bana da douglasta kız çok uzatmıyor ayırıyor dedi bugün, demek ki sende bir sorun yok :) Bugün öylesine bir baktım en iyisi high impact dedi, ve curlingi tavsiye etti ama ben kesinlikle curlingi daha başarılı buldum, olsun ikisi de mükemmel, cliniqueden ben de çok memnunum o yüzden değiştirmeyi pek düşünmüyorum, sadece deneyip görmek istediğim birkaç rimel var o kadar.. :) fırçası ödüllüymüş benim duyduğum kadarıyla ilginç uzatmıyorsa neden high lengths koymuşlar ki adını :)

bende de high lenghts ve high impact var ikisinden de çok memnunum. ilki uzatıyor ikinci dolgunlaştırıyor.aynı anda sürmüyorum tabi canım ruh halime göre hehehehe:81::81:

ben max calorı 2000 kullanıyordum sımdı lancome hıpnoz drama kullanıyorum ılk surdugumde rımel budur dedım cok memnunum rımel arayısım artık son buldu ..agırlık hıssı yapmıyor guzel bır kokusu var....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…