Climen ilacıyla hamile kalan var mı ???

asilis

Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2020
17
3
Herkese sağlıklı ömürler diler gönlünüze göre evlat sahip olmayı nasip eylesin diyerek kocaman selam yolluyorum 🤲🏻
Ben evli ve bi çocuk sahibiyim 38 yaşındayım. 5 yıldır hpv tip +18 rahim içi kanser vürisü taşıyorum. 6 ayda bir Smear yaptırıyorum.son 4 senedir düzensiz adetler yaşıyorum 2 ay oluyor 3 ay olmuyordu 1,5 sene önce Prof DR. Muayene sonrası yumurtalık Değerlerimin azaldığını söyledi bi kaç test istedi ki kendi hatam üstün de durmadım yaptırmadım 😢 ki biraz da eşim 2 . Çocuk istemediği için kavga etmektense sessizce bu arzumu içime gömdüm.son 2 aydır hiç adet olmuyordum dr kontörülüne gittim hatta hamilelik hayal ettim ama nasip olmadı kaza ile belki olur umuduyla yaradan Allah isteyen herkese versin 🤲🏻 Haziran ayında doktora gittim testler vs yapıldı adet söktürü verdi kist milyon için ilaçlar düzenli kullandım 2 Temmuz adet oldum 2 . Günü doktora gittim testler ve sonuç erken menopoz dönemi başlamış climen ilacını verdi 21 gün düzenli kullandım Temmuz 23 Yumurtalara günümdü son climen ilacımı 22 Temmuz içtim ve gece eşim ile birliktelik yaşadık ve 23 Temmuz günü inanılmaz karın alt kasık ağrısı çekiyorum inanılmaz bişey batıyor gibi yerimde oturamıyorum ve baş ağrım yok ama tansiyonum 15 e 10 çıktı... çok uzun oldu hakkınızı helal edin Döllenme gerçekleşmiş olabilir mi hamile kalmış olabilir miyim ?? benim ki bi umut işte hz.Meryem’e bile el değmeden evlat veren yaradanın mucize yaşatır umuduyla yaşıyorum. Biz kulların ne istediği önemli değil yeterki Allahım hayırlısı yaşatsın ve bizlere istediğini verir alır Rabbim hayırlısı olsun 🤲🏻

X