Clife kullanıp adet olmayanlar

ecem k

Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2021
32
7
26
Pcosluyum her ay duphaston la adet olurdum clife macunu aldım duphastonla beraber kullanmamı onermediler bende ilacı bıraktım ama 2 aydır adet olmuyorum aranız da benim gibi olan var mi

Pcosluyum her ay duphaston la adet olurdum clife macunu aldım duphastonla beraber kullanmamı onermediler bende ilacı bıraktım ama 2 aydır adet olmuyorum aranız da benim gibi olan var mi
Bende dün başladım bugün acayip bir kask ağrısı var yürütmüyor

bende 2 aydır kullanıyorum clife ‘i . Pko var bende adetlerim düzensiz oluyor ilk ay iyi geldi adet oldum bu ayda henüz olmadım adet gecikti geçen aya göre test yaptım negatif. Kan testinede cesaretim yok açıkcası nasılsa hamile değilimdir diye yapmıyorum. Ay başında adet olurum dedim ama olmadım 3 hafta önce falan 2 3 gün pembe kahverengi akıntım oldu. Testte negatif olunca kan vermedim ama bi 8 9 gün geciktim pkoyum diyede hamileliğe de yoramıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…