Gebeliğe Hazırlık Clear blue oluvasyon testi yardım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Drdr17

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2019
866
557
Merhaba bbu testi kullanan varmı?
İşin kötüsü makinanın pili bitti ve bu çubukları takıp öğrenemiyorum :/ görsel ekledim son 3 günü 2 test daha kaldı yarın ve reglimin 21 . Günü yapıcam . Yardımcı olurmusunuz. Oluvasyon test daha önce kullanmadım koyuluk iyimi?

Oluvasyon degil ovulasyon.

Beni hatirladin mı? Hani "Çocuğun olmadığı için mi bu mutsuzluk?" dediğin üyeyim.

Hayirdir neden ovulasyon testi yapiyorsun?

Yeterli koyulukta değil. Ben de kullandım bu testten ve yerinizde olsam normal kaset test kullanırım

Yeterli koyulukta değil. Ben de kullandım bu testten ve yerinizde olsam normal kaset test kullanırım
Bana hediye geldi bu . Polikistik oldugu için bu testler bende doğru göstermiyor . Kullanayım boşa gitmesin dedim. Ama yumurtlama akıntımda geldi bu haftayı değerlendiririrm :)

Oluvasyon degil ovulasyon.

Beni hatirladin mı? Hani "Çocuğun olmadığı için mi bu mutsuzluk?" dediğin üyeyim.

Hayirdir neden ovulasyon testi yapiyorsun?
insanların bu kadar acımasız yorumlar yapması beni çok üzüyor,kadın kadını anlamadıktan sonra ...ne diyim her şey boş sanırım..

insanların bu kadar acımasız yorumlar yapması beni çok üzüyor,kadın kadını anlamadıktan sonra ...ne diyim her şey boş sanırım..
Kendisine bebek konusunda zerre bir sey dememişken, bana "çocuğun olmadığı için mi bu mutsuzluk" diyen bir hadsiz o. Acımasız ben mi oluyorum?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…