Clarisonic Mia Yüz Temizleme Aleti

Leithia

Frühling in Paris
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2010
983
2.105
$BlueMiaLG-NEW2.jpg

Bunu aldım ben, 1 dakikalık çalışma süresi var. Alın kısmı 20 saniye, burun ve çene 20 saniye, yanaklara ise 10'ar saniyeden tam 60 saniye çalışıyor ve sonra kapanıyor. Kendi temizleme sütü ile geliyor, bir kere şarj ediyorsunuz ve 20 kez kullanabiliyorsunuz.

Boyakupuyum diye bir blog var, orada öğrendim böyle bir aletin olduğunu. Titreşimli fırçasıyla gözenekleri açıyor, masaj yapıyor ve yüzdeki kan akışını hızlandırıyor. Banyoda da kullanabiliyorsunuz, çünkü tak-çıkar şeklinde değil şarj aleti. Mıknatıs ile yapışıyor alete ve sarj olmaya başlıyor.

» >clarisonic mia BOYA KÜPÜ

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de var bundan ama attim bir koseye duruyor? yorumlarini alabilir miyim urun icin... ben SIKILIP attim bir yerlere...

Bende de var bundan ama attim bir koseye duruyor? yorumlarini alabilir miyim urun icin... ben SIKILIP attim bir yerlere...

Ben onu kullanmadan temizlenmiş hissetmiyorum yüzümü. Gözenekler açıldığı için kremleri daha iyi emiyor cildim. Hatta maske bakımlarımı da bu temizlik sonrasında uyguluyorum. Memnunum.

Ben onu kullanmadan temizlenmiş hissetmiyorum yüzümü. Gözenekler açıldığı için kremleri daha iyi emiyor cildim. Hatta maske bakımlarımı da bu temizlik sonrasında uyguluyorum. Memnunum.

kızlar bunu Türkiye'de nereden alabiliriz? Çok istiyorum ben Mia2yi özellikle..

Leithia, ben belki 4 5 aydır bu ürünü arıyorum türkiyede, ama orjinalini hiç bir yerde bulamadım. çakmaları var clarijoy falan isminde :)
türkiyede satışları yokmuş, mail ile ulaştım geçenlerde orjinal satıcılarına. e-bay veya amazondan almamı tavsiye ettiler..

sen yurtdışında mısın? eğer değilsen, burada bir yerden mi buldun?

resmen rüyalarımı süslüyor :)

Bu alete o kadar çok istek var ki, yakın zamanda Türkiye'ye gelebilir bence.

Ben yurtdışından bir yakınımla getirttim ama yurtdışı satış sitelerine sipariş verilerek de edinilebilir.

Leithia, ben belki 4 5 aydır bu ürünü arıyorum türkiyede, ama orjinalini hiç bir yerde bulamadım. çakmaları var clarijoy falan isminde :)
türkiyede satışları yokmuş, mail ile ulaştım geçenlerde orjinal satıcılarına. e-bay veya amazondan almamı tavsiye ettiler..

sen yurtdışında mısın? eğer değilsen, burada bir yerden mi buldun?

resmen rüyalarımı süslüyor :)

Ebaydekilerin orjinal olup olmadıgını nasıl anlayabililiriz.
Benim de rüyalarımı süslüyor .

Sence mia serisinin en güzel aleti hangisi ?

Kızlar clarisonic sephoraya gelmiş!

!! © NASIL GİYSEM? ♥ NE SÜRSEM? © !! alışveriş, stil, kozmetik, parfüm, makyaj blogu: ****** Clarisonic Nihayet Türkiye' de ! ! ! ******

not: blog bana ait değil.

Kizlar ben de iki gun oncesi itibariyle Clarisonic Mia 2yi satin aldim. Gercekten guzel bir alet ve siyah noktalarim icin baya yardimci olacagindan eminim. Blogumda baya fotograf cektim bir goz atabilirsiniz buyrun linkii :KK1:

Clarisonic Mia 2 ve Denemelerim sonucu gördüklerim

cok istiyorum almayi, philippsinde benzer bi ürünü var, sekli semali cok daha güzel hatta...
ikisinden birini almak istiyorum

mia 2yi alanlar memnun mu?

bu ürünle ilgili birçok bilgi şu videoda var:

1 TL'lik fırçalardan çok da farkı olmadığı falan da anlatılmış. Videnon başında ürünü kutusundan çıkartıyor sonrasında kullanım deneyimleri falan var.

:KK1:

Bende çok istiyorum mia2 yi..
Sephoraya geçen gün gittim fiyatı 370TL idi 440 olmuş :KK14:
Moralim bozuldu döndüm

Philips'in adı ne?
Bu arada sen aldın mı ikisinden birini canım?

Philips Visapure. Ben almadim henüz ikisinide, OLaz markasinin fircasini kullaniyorum 1 haftadir.
O kadar para verip üsenir kullanmam sonra diye kendimi denemek adina uygununu aldim önce :)
Memnunum ama Olazdan, mia nasildir bilmiyorum ama Olazda cok güzel temizliyor.

çok faydalı bir alet.2 aydır kullanıyorum.siyah noktalarıma gözeneklerime herşeye iyi geldi.çok ama çok memnunum.artık fondoten kullanmayı bıraktım çünkü cildim makyajsızda gayet iyi görünüyor.ki siyah noktalarım ve gözeneklerim konusunda epey dertliydim.
bence mucize bir alet mi evet.inanılmaz temizliyor.ve arkasından nemlendirme serum vs. gibi kullandığınız ürünlerin faydasını daha da alıyorsunuz.
tek kötü yanı fiyatı.sephoralarda 400 küsür liraya satılıyor:KK43:
ama değer mi derseniz bence mutlaka alınması gereken bir ürün gerçekten tavsiye ederim.

bende var kızlar mia 2 aldım .dusunen olursa satabilirim paraya ihtiyacım var cunku .
sephoradan aldım faturası ile yollucam .