Selülit Clarins High Definition Body Lift Selülitlere veda:)

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

bade01

Guru
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2009
137
5
Bu ürünü 3 aydır kullanıyorum sabah akşam bazen sadece sabah yada sadece akşam sürdüğüm günlerde oldu.15 günde etkisini göstermeye başladı super gidiyordu fakat gezmediğim magaza kalmadı ürün butun magazalarda tükenmişöğrendim ki işin aslı clarins selülit kremini yanilemiş ve henüz ülkemize gelmemiş neyse araya araya bi kaç kutu buldum.yenilenen ürün daha etkiliymiş dedi güzellik uzmanı kız umarım öyledir merakla bekliyorum:)
fakat size konuyu iyice açayım benim portakal kabugu görüntüsünün yanında çukurlarım var sanki parmak basmişsınız gibi çok rahatsız edicievet portakal kabugu görüntüsü artık yok gergin ve kadifemsi fakat çukurlar duuruyorbunlar bende 2. doğumumdan sonra oluştu clarinsi bırakmicam umuyorum zamanla çukurlarada etki eder.
şikayetiniz portakal kabuğu görüntüsüyse sadece hiç düşünmeden alın.
sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…