Civan perçemi+zencefil ile biberiye

Silali

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2018
36
14
32
Kızlar merhaba merak ettiğim bir konuyu size danışmak istedim. Bir sitede bir tutam Civan perçemi zencefil çayı yada biberiye çayı ile adet geciktirilir diye okudum bugün gittim aldım. Eve geldm bi bakayım faydaları zararları neler dedim. Bi de ne göreyim genel olarak söktürücüdür diye okudum bu saydıklarımı. Siz hiç kullandınız mı bilgisi olan var mı acaba kararsız kaldım doğal olarak bi kaç gün geciktirmek istedm sadece 🤦‍♀️

Bitki ilaçlarının geciktirici olanını duymadım hiç

Kızlar merhaba merak ettiğim bir konuyu size danışmak istedim. Bir sitede bir tutam Civan perçemi zencefil çayı yada biberiye çayı ile adet geciktirilir diye okudum bugün gittim aldım. Eve geldm bi bakayım faydaları zararları neler dedim. Bi de ne göreyim genel olarak söktürücüdür diye okudum bu saydıklarımı. Siz hiç kullandınız mı bilgisi olan var mı acaba kararsız kaldım doğal olarak bi kaç gün geciktirmek istedm sadece 🤦‍♀️
Evet gerçekten söktürücüymüş
Deneyimledim ve gerçekten söktürüyormuş. 😁

Civanpercemini ben adet söktürücü olarak kullandım 3 ay boyunca, sonrasinda reglimi de duzene soktu

Bilmiyorum ki bende geçen ay zencefil çayı içtim bol bol gribim diye bu ay adetim 20 gün gecikti hala yok normalde düzenliydi : (

X