citroen ami pops alınır mı ?

sanayitostu

Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2024
243
259
25
kızlar selamm. Bizim bir arabamız var 2023 model yeni onu değiştirmeyi düşünmüyoruz zaten onu kullanıyoruz.. ancak ben süremiyorum otomatik değil çünkü. ben de kendime şehir içinde kullanmalık citroen ami almak istiyorum kredi fırsatı da var rahatça alabilirim. değer mi o arabaya sizin görüşeriniz nelerr? sıfır alıcam bu arada

kızlar selamm. Bizim bir arabamız var 2023 model yeni onu değiştirmeyi düşünmüyoruz zaten onu kullanıyoruz.. ancak ben süremiyorum otomatik değil çünkü. ben de kendime şehir içinde kullanmalık citroen ami almak istiyorum kredi fırsatı da var rahatça alabilirim. değer mi o arabaya sizin görüşeriniz nelerr? sıfır alıcam bu arada
Görüntü olarak çok komik , tatlı görünüyor.
Arabayı bilmiyorum, başlığı beni gülümsetti😊

Merhaba geçenlerde servis için gittiğimde diğer arabaları inceleme fırsatımız olmuştu. Merak ediyordum ami yi. Açıkçası normal araç kullanan biri olarak o araç bana çok güvensiz geldi. Koltuğu inanın taşa oturur gibi aşırı rahatsız. Ön camla sizin aranızda inanılmaz bir boşluk var. Bana çok zor ve güvensiz geldi. Yani küçük diye belki tercih ediyor olabilirsiniz ama bana hiç güzel gelmedi :) Başka şansınız varsa onu değerlendirin derim . Ama tabi belki bana hitap etmemiş olabilir. Gidip showroomlardan incelemenizi öneririm .

Yazlık yerde veya evin yakınlarında markete eczaneye giderken falan tamam ama şehir içi trafiğe çıkmak için güvensiz bence o ya. Bi de pahalı bence öyle bir arabaya göre. Bir de benim de duyduğuma göre rahatsız bir arabaymış

X