çıtçıtlı badı :(

Zeynep28 maras

Guru
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2009
2.507
19
ya kızlar ne oldu hiç sormayın ya çıtçıtlı badi kızımın boynunu kızartmıştı 2 3 günden beri herakşam yıkadığım için kremini sürüyodum ama bugün bi baktım kızımın ensesi boynu kıpkırmızı ama sanki kesilmiş gibi ama nekadar kötü olmuş badi değdikçede ağlıyo yavrum yine hemen kremini sürdüm badilerini çıkarttım şapkalı bi polor gibi bişey giyidrdim okadar.. üzerinde başka bişey yok üşüyecek diye battaniyeye sarılı tutuyorum emzirirken bile...
şimdi sakinledi biraz uyudu sizde böyle bişey oldumu?
çıtçıtlı badileride tam üzerine göre dar yada sıkı değil aslında niye böyle oldu anlamadım

ya kızlar ne oldu hiç sormayın ya çıtçıtlı badi kızımın boynunu kızartmıştı 2 3 günden beri herakşam yıkadığım için kremini sürüyodum ama bugün bi baktım kızımın ensesi boynu kıpkırmızı ama sanki kesilmiş gibi ama nekadar kötü olmuş badi değdikçede ağlıyo yavrum yine hemen kremini sürdüm badilerini çıkarttım şapkalı bi polor gibi bişey giyidrdim okadar.. üzerinde başka bişey yok üşüyecek diye battaniyeye sarılı tutuyorum emzirirken bile...
şimdi sakinledi biraz uyudu sizde böyle bişey oldumu?
çıtçıtlı badileride tam üzerine göre dar yada sıkı değil aslında niye böyle oldu anlamadım

badinin etiketini kesmitin değil mi etiketlerde yababiliyomuş

berrunun da oluyor badiden degil ama.boynunun altı pişiyor.kokuyor bide.bende hemen krem sürüyorum geçiyor hemen.etiketi de yapıyor evet.ama işte sıksık temizlemek gerekiyor

etiketleri hemen çıkarıyorum zaten evet ilk başlarda terliyo kokuyodu bende ıslak pamukla siliyodum ama bugün boynunun ve ensesinin o halini görünce içim gitti valla...emzirirken bile canı acıcak diye korkuyorum..

Canım geçmiş olsun .
Bizimde kadife tulumların yakaları yapıyordu sentetik olduğu için yapabilir diye düşünmüştüm şimdi çok uzun süre giydirmiyorum .Tamamen pamuklu mu giydirdiklerin

canım şimdi bebekler hareketlenmeye başladı sürtünerek tahriş etmiş olabilir bence bol giydir tenine yapışmasın.ben birz büyük giydiriyorum badileri.

boyun altında,büklüm yerlerinde bizimde kızarmalar oluyor canım günlük ıslak pamuk veya mendille sildikten sonra bepanthene krem sürüyorum akşama geçiyor kızarma. onun dışında kızarmalar varsa giydirdiklerine dikkat et hangi kıyafetten sonra oluyor diye takip et belki allerjisi olabilir.

X