Cipralex 10 mg kullananlar

Yok hayir ben prozacla başladım 1 sene somra ara verdim yine nuksetti lustral 25 mg donem donem 50 kullandim en son cipralex kullandim ama cok kisa sonra hamile kaldım 3.5 senedir hic kullanmadım. 1 haftadir 5mg cipralex içiyorum ama 1 ay öncedebaslamistim surekli korkup geri bırakıyorum. Cevremde.cok soylem var. Bagimlilik vb bilirsiniz bu söylemleri. Suanda terapide aliuorum ayda 2. Terapistim istedi yoksa başlamazdım.

Çok eskiden bende prozac kullanmistım ama sadece sarhoş gibi oldum sürekli gülüyordum herşeye.Yani çok bir randıman alamamıştım.Bundan 15 sene öncede psikoloğum 25 mg Lustral vermişti.6 ay boyunca ara vermeden kullandım..Tamam iyi geldi Lustralda ama Cipralex gibi beni anadan yeni doğmuş gibi yapmadı.Herkesin bünyesi farklidir bilemiyorum ama ben Cipralexden çok memnun kaldım..Ilk günler geçip yan etkileri bittikten sonra benim ruhsal bütün şikayetlerimi tedavi etti.Kolay bırakabildim.Hayatımı etkilemedi yani..

Cok sevindim. lustral kullanma nedenim cipralexin kilo yapmasından korkmamdi cevremde bana 20 kilo aldirdi diyenler var. Ama lustral bende cok uykusuzluk yapıyordu ekstra bide uyku ilaci aliyordum oyuzden. Siz boyle deyince gercekten cok sevindim. Cipralex en iyi ilaclardan biri diye duymuştum önceden.

İçinize sindiyse ne mutlu bana.Evet hatırlıyorum lustral banada uykusuzluk yapmıştı..Gözlerim fal taşı gibi geziyordum..Cipralex'de ilk günlerde uyku durumu fazla olsada alışınca oda geçiyor.Benim küçük çocuğum var onunla ilgilenmem gerekiyor çünkü uyku veren ilaç bana asla olamaz..Cipralex'in kilo yaptığînı bende duydum ama bana yapmadı..Başladığımda hangi kilodaysam bittiğindede o kilodaydım.

Benimde çocuğum var aynen. Sevindim bende devam edeceğim bakalım. Dilerim banada yan etkiler yapmaz saolun

Merhaba 6 senedir ciprelex 10gr kullanıyorum. İlk ilaca sağlık ocağında yazmıştı doktor sonradan psikiyatri yazması gerektiginden sağlık ocaklarında yazılması yasaklanmış sürekli parayla almak zorunda kaldım psikiyatriye çıkamadım şimdi bırakmak istiyorum ama olmuyor çok sersemlik, baş dönmesi, kafada karıncalanma ve durup dururken ağlama nöbetleri geçiriyorum. Çalıştığım görev nedeniylede psikiyatri doktoruna çıkamıyorum ben bu ilacı nasıl bırakırım bana yardımcı olur musunuz.

Okuduğum bir yerde once gunde 5 e düşürülmesi 2 ay boyle sonra gun aşırı 5 mg a düşürülmesi en sonra haftada 2 gun alınması gibi birsry okumuştum. Doz dusumlerini birden yapmayin. Kac mg kullanıyorsunuz?

Pardon yazmissiniz yukarıda. Aslinda yuksek mg değil ama dedigim gibi 10 da birakmaya değil once gunde 5 e indirin doktora danismaniz cok daha doğru olur. Ama yapamam demissiniz ben bi sitede okumustum birakma seklini sanirim noyle yavas olmasi gerekiyor

merhaba size iyi geldiğini söylemişsiniz doktorum banada yazdı ama kilo aldırmasından korkuyorum zaten kilolu bi bayanım sze kilo aldırdımı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…