CİNSİYET TAHMİNİ KESEDEN

egeligelin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2024
35
16
25
Kızlar merhaba, ramzi-nub gibi cinsiyet tahmini teorilerini bilenleriniz vardır. Kesenin konumuna göre belli oluyormuş %80 cinsiyetinin ne olduğu. Tabi Allah bilir doktorlar bile yanılıyor. Ultrason görüntüsünü atsam buraya anlayabilir misiniz şimdiden teşekkür ederim :))) bebek burada 5 haftalık bu arada
D506C6C7-67D7-43D6-8CD3-34A1CAF83D44.jpeg

Daha çok küçük neden cinsiyet için acele ediyorsunuz sağlıkla büyüsün sağlıkla doğsun inşallah 🙏🏻 yorumumu kötü algılamayın lütfen
Kese yuvarlak olursa kız fasülye gibi olursa erkek diyorlar ama bilmiyorum

Nub teorisi daha doğru diyolar o da 12den itibaren belli oluyor. Ramzi'yi bilmiyorum kese şekline göre olan teorilere inanmıyorum ama bence erkek

ama benimki böyleydi ve erkek. sağ taraftaydı bebiş. ama su da var bana %90 keseye göre kız denmisti 😂

Eklentiler

• IMG_2156.jpeg
    IMG_2156.jpeg
    112 KB · Görüntüleme: 107
Nub teorisi daha doğru diyolar o da 12den itibaren belli oluyor. Ramzi'yi bilmiyorum kese şekline göre olan teorilere inanmıyorum ama bence erkek

Teşekkür ederim yorumunuz için 😍
Daha çok küçük neden cinsiyet için acele ediyorsunuz sağlıkla büyüsün sağlıkla doğsun inşallah 🙏🏻 yorumumu kötü algılamayın lütfen
Kese yuvarlak olursa kız fasülye gibi olursa erkek diyorlar ama bilmiyorum
asla kötü algılamadım haklısınız tabi ama çatlayacak gibi oluyorum meraktan :))) teşekkür ederim yorumunuz için

X