Cinsiyet tahmini için bekliyoruz :)

yasocan_kk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2017
41
4
33
Kızlar biz 13 haftalık olduk. Tabiki doktorumuzun bir tahmini var ama önce sizin tahminlerinizi duymak istedim

Bearhug lunamovas Kaderelif

Daha önce kesenin içinde küçücük bişey paylaşmıştım ona kız demiştik ramzi teorisine göre bakalım değişti mi düşünceler
Canım nubunu net göremedim ama yine kız gibi
Söyleyeyim ama ben de ne ramzi ne de nub iki teori de tutmadı çok da bel bağlama bu teorilere tersi çıkma olasılığı da yüksek

Canım nubunu net göremedim ama yine kız gibi
Söyleyeyim ama ben de ne ramzi ne de nub iki teori de tutmadı çok da bel bağlama bu teorilere tersi çıkma olasılığı da yüksek
Canım senin bebişin nubu bukadar paralel miydi? Birde bacak arasını kaçıncı haftada gördünüz?

Eklentiler

• IMG_1264.jpeg
    93,5 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG_1263.jpeg
    76,7 KB · Görüntüleme: 46
Canım senin bebişin nubu bukadar paralel miydi? Birde bacak arasını kaçıncı haftada gördünüz?
biz bacak arası hiç görmedik canım asla açmadı önünü bile dönmüyor benim bebiş yan ve yüzüstü ya da arkası bize dönük duruyor ikili testin detaylısında perinatolog dakikalarca uğraştı yine de bacak arasını açmadı
Göstermediği için de açıkçası kız kesin diyorduk
Nubu dik değildi evet paraleldi baya ama dna sonucu erkek olarak geldi
Cinsiyeti fetal dna dan öğrendik biz ultrasonda ne zaman görürüz bilmem

Aaaa gerçekten mi yaaa… benimkinin hem nubu paralel hem bacak arası boş… hala değişme ihtimali var mı acaba inşallah değişmez ya

Aaaa gerçekten mi yaaa… benimkinin hem nubu paralel hem bacak arası boş… hala değişme ihtimali var mı acaba inşallah değişmez ya
Biz ultrasonda bacak arasını hiç görmedik ama canım net olarak haftaya kontrolüm var görürsek eğer sana haber vereceğim sen görmüşsün ultrasonda değişmeyebilir

Biz ultrasonda bacak arasını hiç görmedik ama canım net olarak haftaya kontrolüm var görürsek eğer sana haber vereceğim sen görmüşsün ultrasonda değişmeyebilir
Haber ver canım. İnşallah değişmez benim. Bir oğlum var. Ailecek kız istiyoruz çok tabi önce sağlık

Bu yaptırdığın test zaten kesin güvenilir değil mi?

Haber ver canım. İnşallah değişmez benim. Bir oğlum var. Ailecek kız istiyoruz çok tabi önce sağlık
Allah gönlünüzden geçeni nasip etsin canım
Bu yaptırdığın test zaten kesin güvenilir değil mi?
Evet öyle yanılma payı %0.1 çünkü bebeğin dna sı ayrılarak bakılıyor dna değişken bir şey olmadığı için kesin diyebiliriz testi çalışan firma yanlış falan yazmadığı sürece yanılma olasılığı yok gibi

Sağsalim al kucağına canım pahalı bir test galiba… bende çok isterdim yapmayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…