Cinsiyet tahmini erkek dedi yanılır mı

papatya1611

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2022
11
2
23
Merhaba hanımlar 11+1 hamileyim bugün doktora gittim ve bebeğin cinsiyetinde tahminde bulundu erkek dedi ben kız hissediyorum erkek bebekte yanılma payı olur mu 16 hastalıkken bir daha çağırdı net o zaman belli olur dedi sizde tahminde bulunsanız
048AA952-625E-4667-8300-A1E71B40363A.jpeg

Merhaba hanımlar 11+1 hamileyim bugün doktora gittim ve bebeğin cinsiyetinde tahminde bulundu erkek dedi ben kız hissediyorum erkek bebekte yanılma payı olur mu 16 hastalıkken bir daha çağırdı net o zaman belli olur dedi sizde tahminde bulunsanız Eki Görüntüle 3156208
2 haftada bir gidilmesi gerekmiyor mu kontrole yoksa detaylı ulturasyon için o haftayi uygun gördü

Detaylı ultrason hakkında bir şey demedi cinsiyet tahmininde bulunucam kesin değil dedi 16. Haftada kesin belli olur dedi öyle baktı renkli ultrasonla da
Normal kontrol için 2 haftada bir muane ya 1 ay çok uzun diye demiştim ama bnm de 12 haftalikta kız gibi kız çıktı 16 kesin kız demişti

Merhaba hanımlar 11+1 hamileyim bugün doktora gittim ve bebeğin cinsiyetinde tahminde bulundu erkek dedi ben kız hissediyorum erkek bebekte yanılma payı olur mu 16 hastalıkken bir daha çağırdı net o zaman belli olur dedi sizde tahminde bulunsanız Eki Görüntüle 3156208
Bu haftalarda yanılmalar çok olur hem çevremde hem bu forumda 12 haftalarda yapılan tahminlerin yanlış çıktığı çok oldu. Bana da birkaç gün arayla önce kız sonra erkek tahmini yapıldı 16.haftadaki kesin sonucu bekleyeceğim.

2 haftada bir gidilmesi gerekmiyor mu kontrole yoksa detaylı ulturasyon için o haftayi uygun gördü
Yani özel hastane birde bilmiyorum beni ayda bir çağırıyor anlamadım alnımda sivilceler çıktı 3-4 tane kız hissediyorum ama doktor bence erkek dedi anlamadım bir şey

Bu haftalarda yanılmalar çok olur hem çevremde hem bu forumda 12 haftalarda yapılan tahminlerin yanlış çıktığı çok oldu. Bana da birkaç gün arayla önce kız sonra erkek tahmini yapıldı 16.haftadaki kesin sonucu bekleyeceğim.
Allah sağlıklı bir evlat nasip etsin hepimize tabi ama insan da bir merak ediyor işte :))

Aynen katiliyorum banada hep erkek dendi kesin olmamak kaydiyla 17. Haftamda kiz oldugunu ogrendim o haftalarda kiz erkek cikintisi oldugu icin doktorlar kesin demez

Ayy bana ışık oldunuz genelde herkes erkeğin değişmeyeceğini söylüyor sağlıklı olması en önemlisi ama bir kızım olsun çok istiyorum

Aynen katiliyorum banada hep erkek dendi kesin olmamak kaydiyla 17. Haftamda kiz oldugunu ogrendim o haftalarda kiz erkek cikintisi oldugu icin doktorlar kesin demez
Evet kesinlikle öyle işin ehli yılların doktorları bile erken haftalarda yanlış tahminler verebiliyor. Sağlıklı olsunlar da.

Kizlar selam dün ikili testte radyoloji doktoru bana da erkege benziyor dedi. Sebebi bacak arasinda cikinti gormesi. Ama kesin demedi ya da bu bir pipi demedi cikinti var erkege benzettim 16.haftada netlesir dedi.

Canım banada 12. Haftada erkek gibi demişti doktorum 17. Haftadayım başka bir doktor kontrolde %80 kız gibi ama çıkıntı da var biraz daha büyüsün dedi netleşmesi için kafam karıştı oluyor yani

X