Cinsiyet tahmini bakalım tahminler çıkacakmı ❤️🥰

elisamrv

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2022
177
76

Kızlar tahminlerinizi bekliyorum 10+1 bakalım tahminleriniz ne olacak merakla bekliyorum kızlar bide benim gibi kisti olanda varmı doktor takip edeceğiz şuan birşey yapamayız dedi bu konuda tecrübesi olan varsa yazarsa çok çok mutlu olurum

üç çizgi var sanki kız gibi geldi bana da

Kızlar sizce

Eklentiler

• B0886011-61E1-4924-B837-ACB559D17C7A.jpeg
    51,8 KB · Görüntüleme: 51
Kızlar selam dün gece akıntım ile birlikte bir damla kadar pembemsi kırmızı kan lekesi geldi. Bir kaç gündür ayakta vakit geçirdim ve fazla dışarıda kalmıştım. Doktora sordum 12-14. Haftalarda bebek büyüdükçe rahim genişliyormuş ve damar çatlamalarından kaynaklı esnemeden kaynaklı lekelenme olabiliyormuş. Sürekli kanama olmadığı veya kan miktarı artmadığı sürece problem yok diyedüşübebilirsiniz bu dönem ama tekrarlama olursa geliceksiniz iğne yapılacak dedi. Ayrıca böyle bir durum olduğunda tam gün dinlenme önerdi hiç kalkma yerinden dedi. Benzer durum yaşayan arkadaşlar için bilgi olması adına yazdım. Bugün bütün gün yattım neredeyse sadece yemek ve tuvalet için kısa kısa kalktım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…