Cinsiyet tahmini 11+4

bahar496

Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2024
313
130
39
Kızlaaar çok merak ediyorum doktorum kesin bişey söylemedi benim de bulantım falan hiç olmadı o yüzden erkek olabilir diye düşündüm. Birde Çin takvimine göre de erkek gösteriyor ama ben dayanamayıp size sormak istedim sizce ne olabilir

Eklentiler

• 2B83425A-A09A-4C87-8AB9-0B505CBB30B9.jpeg
    102,4 KB · Görüntüleme: 31
benim çine göre kızdı erkek oldu. sizinkinin tipi kıza benzettim utangaç duruyor

Hadi ya valla ne yalan söyleyim bende erkek istiyorum ama tabi kızım da olursa prensesim olur
erkek kıyafetleri hiç güzel değil su an bebek alışverisine başladık hep kız kıyafetleri güzel geliyor bana hırdavatçı gibi giyidirecez oğlumuzu mecbur

Evet o konuda haklısın daha bişey almaya başlamadık ama benim gözümde hep kız kıyafetlerine gidiyor
sağlıkla, huzurla gelsin inşallah.. ben de erkek olduğunu öğrendiğimde bir hafta soktaydım ama simdi ona da alıştım ve iki kat heyecan oldu beklemediğim bir sey olduğu için.. her türlüsü güzell valla.. güzel heyecanlar..

Evet öyleymiş gerçekten ben 1 buçuk sene bekledim rabbim sonunda nasip etti sağlıcakla kucaklarımıza alırız inşallah evlatlarımızı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…