cinsi farketmez bakmak üzere sağlıklı yavru kedi arıyorummm

eda_deu

evli mutlu kız annesi adayı
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2010
431
14
yavru kedi arıyorum izmirdeyim gönüllü sahiplendirme yapmak isteyenler ulaşsınlar bana ...

bence sokaktan alın bir yavru kedi kurtulmuş olur küçükken alınca ev ortamına çok güzel uyum sağlıyorlar kuma gitmeyede çok çabuk alışıyorlar

bence sokaktan alın bir yavru kedi kurtulmuş olur küçükken alınca ev ortamına çok güzel uyum sağlıyorlar kuma gitmeyede çok çabuk alışıyorlar

bende katılıyorum arkadaşa sokakta birsürü yavru miniminiler var annesiz zor durumda....bence onlardan birini sahiplenin bizde var mesela mininacıktı şimdi kısırlaştırılmış asil bir kadın oldu:KK3:

petarkadas.com ve benisahiplen.com / sahibinden.com (evcil hayvanlar) bölümünden rahatlıkla aradıklarınızı bulabilirsiniz...

hayvansevergazetesi.com adresine girdiğinizde birsürü sahiplenilmeyi bekleyen yavrular oluyor sadece yavruda değil sokağa atılmış bakılamayan yardıma muhtaç minikleimizde orda var hem kedi hem köpek.güncel bir site takip ederseniz aradığnz yavruyu bulucaınıza eminim.şimdiden minik yavruyla mutluluklar dilerim:KK16:

teşekkürler ama hayvan taşıyan bi kargo şirketi falan varmı acaba ?

verdiğiniz sitelere bakıyorum ulaşıyorum hep sahiplendirildi diyolar :KK43: sokaktan almak istiyorum ama hiç denk gelmiyor nedense bna neyse artık bekliycem bakalım :KK43:

X