Cinsellik?

melek_3535

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2024
11
1
28
Erkek arkadaşımla 6 aydır beraberiz. Seks konusunda çok fırsatımız olmuyor. Oldugunda da seks konusunda çok istekli birisi değil. Fantezilerin var mı diyorum cevap vermiyor.1 hafta yapmasak neden yapmadık demez. Benden önce de ciddi iliskisinde yasamıs sadece beraberligini takılayım edeyim kafasinda biri değil böyle olması cok hosuma gidiyor Ama ben de gerçekten cinselliğe önem veren biriyim. Monotonluktan hoşlanmam cinsellikte değişik şeyler denemeyi severim. Ama o hoşlanmıyor ve önümüzdeki ay nişan yapmayı düşünüyoruz. Onu çok seviyorum ama cinsellikde hayatımızın en büyük parçası olacak. Onunla bunu konuşmadım yanlış anlar diye ama ilerde sıkılırız daha da ilgisizlesiriz diye korkuyorum. Sizce evlenince durum değişir mi?

evlenince durum değişmez istekli değilse böyle devam eder. altında yatan bir sebep vardır ama onu çözmeye çalışın doktora gitmeyi teklif edin bol bol konuşun bu konu hakkında. cinselliği konuşamazsan hiçbirşey konuşamazsın.

Evlilikte cinsellik birlikteliğin temel taşı , kırmızı çizgisi.
Taraflardan birisinin isteksiz veya monoton yaklaşımı bu evliliği ileri ki süreçte ciddi anlamda sarsar. Bu durum örneklerle kanıtlanmıştır.
Sizin cinselliğe önem veriyor olmanız ve hatta libidonuzun yüksek olması bu ilişkinin pek te sağlıklı ilerlemeyeceğini gösteriyor.
Nasıl konuşur veya ikna edersiniz bilmiyorum ancak daha yolun başında iken bir aile terapistin den destek alın.
İleri de üzülmemek adına bunu mutlaka yapın.
Sevgiler.

Erkek arkadaşımla 6 aydır beraberiz. Seks konusunda çok fırsatımız olmuyor. Oldugunda da seks konusunda çok istekli birisi değil. Fantezilerin var mı diyorum cevap vermiyor.1 hafta yapmasak neden yapmadık demez. Benden önce de ciddi iliskisinde yasamıs sadece beraberligini takılayım edeyim kafasinda biri değil böyle olması cok hosuma gidiyor Ama ben de gerçekten cinselliğe önem veren biriyim. Monotonluktan hoşlanmam cinsellikte değişik şeyler denemeyi severim. Ama o hoşlanmıyor ve önümüzdeki ay nişan yapmayı düşünüyoruz. Onu çok seviyorum ama cinsellikde hayatımızın en büyük parçası olacak. Onunla bunu konuşmadım yanlış anlar diye ama ilerde sıkılırız daha da ilgisizlesiriz diye korkuyorum. Sizce evlenince durum değişir mi?
Evlendikten sonra kötüye gideni çok duyduk ama iyiye gideni, düzelip renkleneni neredeyse hiç görmedik. Bakışında dokunuşunda arzu yoksa şimdi bile sizin imanızla ya da çeşitli tahriklerinizle oluyorsa sonrası daha da karanlık olacaktır

X