Cinsel yaşam

Busrapink

Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2023
122
48
Kızlar cinsel hayatınızı renklendirmek için neler yapıyorsunuz? Özel olcak ama tavsiyeleri almak isterim. Bı nevi isteğinizi artırmak için neler yapıyorsunuz

su tarz seyleri onerebilirim.
bu ürün artik satista degil ama benzerlerini bulmak mümkün. ciftlerin durumuna göre her persembe ya da her ayin 5i falan kazi kazan günü olabilir 😅😅 ya da 1den 99a bir sayi soyleyip su sayfadan o sayinin karsiligi gelen pozisyon denenebilir.
belkj hic ummadiginiz bir sey favoriniz olur.
onun disinda isteginizi arttirmak icin onceden guzel bir müzik listesi oluşturmak , beraber mutfaga girip yemek yapmak bir sise sarap acip mum yakmak ve gecenin sonuna dogru es kisinin sandalyesine oturup dipdibe konusmak da bir yol olabilir. zaten konu bir yerde baska bir yere varir.

bu ürün artik satista degil ama benzerlerini bulmak mümkün. ciftlerin durumuna göre her persembe ya da her ayin 5i falan kazi kazan günü olabilir 😅😅 ya da 1den 99a bir sayi soyleyip su sayfadan o sayinin karsiligi gelen pozisyon denenebilir.
onun disinda isteginizi arttirmak icin onceden guzel bir müzik listesi oluşturmak , beraber mutfaga girip yemek yapmak bir sise sarap acip mum yakmak ve gecenin sonuna dogru es kisinin sandalyesine oturup dipdibe konusmak da bir yol olabilir. zaten konu bir yerde baska bir yere varir.
😁Biraz daha yazarken sadede gel diyecem 😂😂😂 konu sahibi bunu mu istemiş sence kelepçeli, leopar taytlı, gırgırlı link vereceksin

Ohhh şampanyalar mumlar benimki de bana anca ilac lazim mii ilac verimm mi desin puhh

Ohhh şampanyalar mumlar benimki de bana anca ilac lazim mii ilac verimm mi desin puhh
niye kiz hep basim agriyor mu diyorsun? (salak bir fikra vardi adam karisina "hayatim neyin var hasta misin iyi misin?" diye soruyor. kadin "bir seyim yok ayol,iyiyim" deyince. "heh tamam o zaman basin agrimiyorsa bu aksam seviselim" diyor😅)

niye kiz hep basim agriyor mu diyorsun? (salak bir fikra vardi adam karisina "hayatim neyin var hasta misin iyi misin?" diye soruyor. kadin "bir seyim yok ayol,iyiyim" deyince. "heh tamam o zaman basin agrimiyorsa bu aksam seviselim" diyor😅)
Yok yaaa demiyorum, bizim parola hep değişiyor, bu ara ilac verim mi iste, bi de övüyor her seye iyi geliyo soyle iyi boyle iyi diye zbztf bundan onceki de seydi mesela sacimi toplamışti bigün, gel sacini toplimm oldu parola, degisyo iste böyle abzg

Yok yaaa demiyorum, bizim parola hep değişiyor, bu ara ilac verim mi iste, bi de övüyor her seye iyi geliyo soyle iyi boyle iyi diye zbztf bundan onceki de seydi mesela sacimi toplamışti bigün, gel sacini toplimm oldu parola, degisyo iste böyle abzg
heee pardon pardon ben anlamamisim😅 iki delikanli olan evde parola lazim tabii

niye kiz nasil renklenir demis al sana renklendirmenin yolu :)
hep ayni 5 pozisyonda kalsa sabahtan aksama renklense ne olur😂😂
Hanımefendinin mutfağa girip romantizmle yemek yapacak sabrı mi var😂 senin ona vereceğin cevap ;" işten gelen kocanı kravatindan tutup mutfaga yönelterek tezgaha oturup bacaklarının arasına al" olmalıydı. Yok yemek yap, müzik aç ,Los ortamda dudak dudağa sohbet et uzun iş 😂

Renklendirme konusunda ise "sasirtma" diyorum ben, bir gun adamin isten gelecegi vakit bahcede bekledim (guzel giyinmiştim) atladim ustune, bahcede hizli hizli yakalanma tehlikesi vs acayip güzel olmustu (ki bizim bahce baska yerden görünmüyor) calilarin arasina girdik bir de, o zamandan beri her gelisinde bahcede beni arar mesela abzhg

Hanımefendinin mutfağa girip romantizmle yemek yapacak sabrı mi var😂 senin ona vereceğin cevap ;" işten gelen kocanı kravatindan tutup mutfaga yönelterek tezgaha oturup bacaklarının arasına al" olmalıydı. Yok yemek yap, müzik aç ,Los ortamda dudak dudağa sohbet et uzun iş 😂
bilemedim. 'isteğinizi arttiracak tavsiye' sormus ama. bence bu taraklarda pek bezi yok o yuzden sormus. yoksa cocuksuz evde gelen kocayi mincirsin istedigi yerde kime ne😅

Gebelik öncesi çark çevirirdik. Kim kime ne yapsın nerede yapsın sonrasında hangi pozisyonda nasıl ilerlesin. Bir de varsa fantezi kıyafet gardırobunuz olsun.Hangi renk diye sorduğumda bir renk söyler o renkte giyinir gelirdim. Hey yavrum hey hızlı zamanlardı. Efkarlandım…

Benim yavaş olan hiç bir şeye tahammülum yok. Herşey 2x. Önce sevişir sonra yemek yaparım😂 seri olalım lütfen+++
tövbe tövbe evlerden irak. sonra isini çarçabuk hizlica bitiren birine denk gelirsin pisman olursun. iptal iptal iptal de😂😂😂
yok ya romantizm bizim herseyimiz. atlı kovalamiyor ya arkamızdan

X