Cinsel ilişkisi olanlar bakabilir mi

cmrrr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2022
2
0
25
Merhaba hanımlar. 8 yıllık bir ilişkim var. Nişanlıyız ve bir iki ay önce cinsel birliktelik yaşamak istedik. Hiçbir korku çekincem olmadı fakat aşırı canım yandı. Nişanlım da hep kendini geri çekti. Defalarca kez denedik, ıslaktım ama bastırdıkça aşırı acıdı ve zar yırtılmadı içime bir iki santimden fazla girmedi. Ayna karşısına geçip baktım en sonunda dikilmiş gibi bitişik ortası delik bir zar var acaba kalın kızlık zarı sorunu mu yaşıyorum zorlarsak bir sıkıntı olur mu? Sekiz yıl sonra cesaret ettim ve şimdi böyle olması gerçekten çok moralimi bozdu evlilik öncesi. Bu süreci yaşayan varsa yardımcı olursa çok sevinirim

Öncelikle merhaba.iliski sırasında ikimizde gerginsiniz belli olmasında istiyorsunuz olmamamsinida .bence büyüyü bozmayın evlendiğiniz gün yaşayın bu duyguyu.cunku ikimizde gergin olduğunuzdan olmuyor.rahat olduğunuzda akıp gider.

Evliliği beklesen bu işler için sonra pişman olucğn şeyler yapma

Bende evlenecek 2 ay sonra sizde son durum ne

Zamana bırak benimde aynısı oldu 4 yapista rahatık ve zevk aldım

Zarınızda sorun var sanırım ortası dikili gibi yanlardan iki boşluk var değil mi ?

Zarınızda sorun var sanırım ortası dikili gibi yanlardan iki boşluk var değil mi ?
Tam 2 yıl olmuş nerden buldunuzda hortlattınız konuyu

Şimdiye zar falan kalmamıştır zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…