Cinsel ilişkide yanma

angel6

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2021
115
68
merhaba daha öncede enfeksiyonla ilgili konu açmıştım. Başımdan geçen olayları kısaca anlatmak istiyorum. Yaklaşık 1.5 sene önce ilk cinsel ilişki yaşayacakken istemsiz kasılma nedeniyle partnerimi sürekli ittim ve o an gerçekleşmedi sonraki denemelerde gerçekleştirdik ama bu seferde çok kötü bir şekilde yanma yaşadım ilişki sırasında ve sonralarıda da.. aynı zamanda idrar yolu enfeksiyonu geçirdim ama onu yendim. Yaklaşık 6dan fazla doktora gittiğimde enfeksiyon var dediler bir sürü antibiyotik, fitil tedavisi uygulandı. Kendim femoflor testi yaptırdım bakteriyal vajinozis çıktı doktorda kültür aldırdım klebsiella denilen bi enfeksiyon çıktı, smear aldırdım oda temiz çıktı tedavi uygulandı hepsine ama bir türlü cinsel ilişki sırasında yanmam geçmiyor yanma tam olarak vajen kısmının biraz ilerisi girişte oluyo artık enfeksiyon temelli değil psikolojik olduğunu düşünmeye başladım. Dün yine can yakıcı bir cinsel ilişki yaşadım hatta dayanamadım, ya VVS’den ya yanlış yetersiz kullanılan ilaçlardan yada psikolojik olduğunu düşünüyorum önerebileceğiniz bir doktor veya tedavi yöntemi var mıdır acaba?

İlişki sırasında acaba çok mu kasılıosun.. zorlamadan dolayı yara mı oluyor canım..

İlişki sırasında acaba çok mu kasılıosun.. zorlamadan dolayı yara mı oluyor canım..
İstemsiz kasıyor olabilme ihtimalim var mıdır bilmiyorum ama VVS teşhisi için kulak pamuğuna benzer birşey kullanıyorlarmış onunla denedim içeri az itince yine yanmaya başladı. Psikolojim sağlamsada bozulmak üzere artık.

Bence psikolojik olarak kasılıyosun.. bu nedenle zorlama oluo ve tahriş yapıo olabilir.. kuruluk mu var acaba jel mi kullansan ilişki sırasında

Bence psikolojik olarak kasılıyosun.. bu nedenle zorlama oluo ve tahriş yapıo olabilir.. kuruluk mu var acaba jel mi kullansan ilişki sırasında
Mantıklı bencede olabilir, jel alıyım bir tane birde öyle deniyim. Teşekkür ederim :) geçmezse falanda bi psikolaga falan gidiyim diyorum

Merhaba aynı sıkıntı bende de var 7 aylık evliyim ilk ilişkiden 4 gün sonra ıdarar yolu enfeksiyonu oldum defalarca geçirdim şimdi de vajina enfeksiyonu oldum sürekli oluyorum fitil antibiyotik verip yolluyorlar korkudan eşimle beraberde olamıyorum sen nasıl bir yol izledin bu bakteri konusunda hangi doktora gittin kadın doğum uzmaninami 7 aydır ağrı ile yanma ile savaşıyorum bi bilgilendirirsen çok.doktora gittim ama bir türlü sonuç bulamadim

Beni anlatiyosunnnnn aynı durum bendede var biri yara var diyo biri enfeksiyon diyo 5 aydır evliyim hala cinsel ilişkiden zevk almıyorum ağrı ve yanma oluyor ne yapacağımı bilmiyorum

Beni anlatiyosunnnnn aynı durum bendede var biri yara var diyo biri enfeksiyon diyo 5 aydır evliyim hala cinsel ilişkiden zevk almıyorum ağrı ve yanma oluyor ne yapacağımı bilmiyorum
Bende 7 aydir evliyim bastan beri agri ve yanma hissim oluyordu bikac tane dr a gittim yara falan hic bisey yok dediler sadce pskolojik dediler. Kasildigin icin agri hissediodun zamanla iliskiye girdikce agrin azalacak dediler. Son 2 aydir agrim azaldi ama tabi tam gecmiş deil. Zamanla oda gecer insallah sabır..

Ben de 6 aylık evliyim evliliğimin 2.ayında yani 15-16 kez ilişkiden sonra sistit oldum antibiyotik verdi dr iyileştim 2 gün sonra tekrar oldu yine antibiyotik içtim sonra geçti daha da olmadı. İlk evlendiğinizde oluyor bu normal. İlişkide yanma enfeksiyon olabilir normalde yanma olmaz. Ön sevişme az ise kuruluk varsa ve mental olarak ilişkiye hazır değilseniz de olur. Benim de prezervatifsiz geri çekilme yoluyla derin ilişki yaşadığımda problem olmuyor çok zevk alıyorum ama prezervatif kullanınca derin ilişkide kasık ağrım oluyor. İlişki esnasında hiç ağrı olmuyor ne hikmetse ertesi gün kasığımda ağrı oluyor ve şiddetli olmuyor kendi kendine de geçiyor. Şunu fark ettim uzun sürerse ve tüm ilişki boyunca derin ilişkiyse oluyor. Derin ilişki dediğim penisin tamamını köküne kadar alarak ve hızlı sert yapmak. İşte bu ertesi günü kasık ağrısı yapıyor bende.

Mantıklı bencede olabilir, jel alıyım bir tane birde öyle deniyim. Teşekkür ederim :) geçmezse falanda bi psikolaga falan gidiyim diyorum
Canım kayganlaştırıcı jel kullanmıyormusun ben onu kullanmadan yapamıyorum kuruluk var. Ben vajinusmustum geçen sene Mart ayında yendim ilk zamanlar jel kullanmama rağmen yanma oluyordu ama alıştıkça zamanla geçti o yanma hissi.Şimdi yanma filan olmuyor ilk zamanlarda kastığım için oluyordu büyük ihtimalle.

Yanma zaten enfeksiyon sebebi ile oluyor. Daha geçmemiş demek ki. Bunu anlamanın tek yolu, idrar yaparken de yanma var mı eğer varsa o yüzdendir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…