cinsel iliskide hic bisey hissedememk ve vajinal orgazm

bu arada onceki iliskimde cok zevk almama ragmen vajinal orgazm yasamiyordum bugün kendime ilk defa yasattim ama suan ki iliskimde zevk de almadim iki defa yaptik birind zevk aldim digerinde almadim

kizlarim selam bir ay once size bir derdimi acmistim cinsel iliskide hic bisey hissedemiyorum diye onceki iliskimde hissettigimi demistim bazi seyler degisti oncelikle bana mast yapmayi birakin dediniz bir iki kisi ve ben bir aydir yapmadim taki bugüne kadar. ben eski sevgilimle zevk alirken hic yatakta yapmamistik yerde ve duvarda yapmistik suan ki sevgilim ile de koltukta yaptik sadece acikcasi koltukta ikimizde hic rahat edemedik ve bu durumu bir defa yasadim kizlar bir onceki iliskimizde ise zevk almistim koltuk dar olmasina rağmen sadece diski cikma hissi olusuyordu neyse onceki sevgilimde zevk aldığım pozisyonlarda kendime makyaj fircasi soktum ve kizlar vajinal orgazm yasadim o ipince firca bile bana asiri zevk verdi bence sorunun bende olmadığı anlasildi sizce ben neden bir ay once sevgilimle zevk alamadim bazisiniz ten uyumu yok dedi bazisiniz mast yapmaktan bazisiniz pozisyondan dedi bazisiniz ise dmden gecici bir sekilde yasamis oldugunuzu dedi ve kizlar sevgilimin penisi cok kalin ondan da kaynaklı olabilir mi? ya da ben bu durumu gecici yasiyor olabilir miyim mekandan kaynaklı
Makyaj fırçasıyla ten uyumunuz varsa adamlada vardır makyaj fırçasıyla denediğiniz pozisyonu adamlada deneyin

X