Cinsel ilişki sonrası ara kanama

maria11

Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2021
41
18
34
Herkese merhaba, lütfen bilgisi olan aynı durumu yaşayan varsa yazabilir mi???
Cinsel ilişkiden yarım saat falan sonra kanama başladı
Adetim biteli 4-5 gün oluyor
Jinekolojik muayne oldum doktor ara kanama dedi
Stresten aşırı üzülmekten kadınlarda ara kanama olabiliyormuş
Böyle bir durum yaşayan var mı?

Benim oluyor, 3 ya da 4 doktora gittim. Her sey temiz ve olmasi gerektigi gibi. Hicbir teshis koyulamadi. Aylardir kaniyorum. Ama sizinki benimkinden farkli galiba.

Benim oluyor, 3 ya da 4 doktora gittim. Her sey temiz ve olmasi gerektigi gibi. Hicbir teshis koyulamadi. Aylardir kaniyorum. Ama sizinki benimkinden farkli galiba.
Peki doktor size ilaç verdi mi kanamanın durması için?
Benim ilk defa oldu leke şeklinde pedi dolduracak kadar değil

İlişkiden hemen sonra mı oluyor yoksa uzun süre sonra mı?

Benimde adetim bitiyordu mesela 1 2 gün sonra ilişki olduğunda bazen kanama oluyordu tekrar adet oluyormuşum gibi. 1 gece sabaha kadar geliyordu sonra öğlene kadar kesiliyordu
Doktora sormuştum normal diyip geçmişti ama hala aklımdadır
Gebelik düşündüğüm için bana doğum kontrol hapı falan vermedi ama siz kullanin belki faydası olur

Benimde adetim bitiyordu mesela 1 2 gün sonra ilişki olduğunda bazen kanama oluyordu tekrar adet oluyormuşum gibi. 1 gece sabaha kadar geliyordu sonra öğlene kadar kesiliyordu
Doktora sormuştum normal diyip geçmişti ama hala aklımdadır
Gebelik düşündüğüm için bana doğum kontrol hapı falan vermedi ama siz kullanin belki faydası olur
Benimde Adet bitiminden 4 gün sonra oldu
İlk defa böyle birşeyle karşılaştm ve bende gebelik düşünüyorum.. doktora söyledim gebelik istediğimi düşündüğümü ama ilaç yazdı kullanmak istemedim
Kullanmaz ve 1 hafta içinde kanamam geçmezse tekrar muayeneye gelmemi söyledi

Benimde Adet bitiminden 4 gün sonra oldu
İlk defa böyle birşeyle karşılaştm ve bende gebelik düşünüyorum.. doktora söyledim gebelik istediğimi düşündüğümü ama ilaç yazdı kullanmak istemedim
Kullanmaz ve 1 hafta içinde kanamam geçmezse tekrar muayeneye gelmemi söyledi
Şuan hala devam ediyor mu benim 1 gün içinde geçiyordu, hamilelik düşünüyorsanız doğum kontrol hapı geciktirir tabi, insallah bi daha yasamazsiniz

Korkuyorum gebelik düşündüğüm için kullanmak istemiyorum
Kanama durmazsa duruma göre hareket edicem artık😞
Korkacak bir sey yok. Kanama iyilesmeden gebelik düşünmemelisiniz. Hangi kanama supheli hangi kanama degil bilemezsiniz. Kullanin 1 ay, sonra tekrar doktora gidersiniz.

1. Günün içindeyim şuan ama birkaç saat geçti herhangi bi leke kan vs olmadı
Ben 1 yılda 4 5 ay yaşadım bunu size öyle diyeyim ama benim başka sorunlarimda oldugu için neyden kaynaklandigini bilemiyorum çikolata kistim falan vardı çünkü. Doktor da direk normal dedi geçti bana

Korkacak bir sey yok. Kanama iyilesmeden gebelik düşünmemelisiniz. Hangi kanama supheli hangi kanama degil bilemezsiniz. Kullanin 1 ay, sonra tekrar doktora gidersiniz.
Evet öncelik kanamanın durması tabiyki..haklısınız
Sabah başlarım öyleyse,umarım geçer 🙏🏽
Çok teşekkür ederim

Ben 1 yılda 4 5 ay yaşadım bunu size öyle diyeyim ama benim başka sorunlarimda oldugu için neyden kaynaklandigini bilemiyorum çikolata kistim falan vardı çünkü. Doktor da direk normal dedi geçti bana
Bana da normal,olabilecek birşey olduğunu söyledi..
Çok stres ve üzüntü başlı sebebiymiş..
Kist gözükmedi bende
Sizin kistten dolayı normal diyip geçmiş olabilir doktorunuz..

X