Cinsel birlesmede canim yaniyor

Derendeniz123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2018
114
57
31
Arkadaslar konuyu mecbur buraya actim cinsellige acamadigim icin cinsel birlesmede canim cok yaniyor normalde yeterince islaninca aci falan olmazmis ama ben islanmama ragmen canim dehset derecede aciyor esim bu konuda cok anlayisli ama ben cok kafaya takiyorum tam birlesme sirasinda beni seviyorsan birak demek zorunda kaliyorum sizce ne derece normal bu 5 gundur deniyoruz ama benim canim yandigi icin birlesme olmuyor

Yeni evlisin sanırım hiçmi birleşme olmuyor yada yarıdamı kalıyor ve tam olarak nerde acı hissediyorsun tam giriş kısmında mı girdikten sonra mı

Yeni evliysen ondan olabilir yada sistit olmis olabilirsin özellikle balayi sistitide diolar icerisi tahris olmus olabilir ve bundan aci duyuyo olabilirsin

Krem denesen bi sefer sen hic birşey hissetmiceksin

Yeni evlisin sanırım hiçmi birleşme olmuyor yada yarıdamı kalıyor ve tam olarak nerde acı hissediyorsun tam giriş kısmında mı girdikten sonra mı
Surtununce bile aci oluyor cok az girebiliyor sonrasinda birazcik baski uygulasa direk aglaticak kadar canim yaniyor yeni evlilerde aci normal ama bu kadar siddetli aci olmasi benim sinirlerimi cok bozuyor

Krem denesen bi sefer sen hic birşey hissetmiceksin
Kayganlastirici denedik bebe yagi denedik ben cinsel iliskide zaten zevk almiyorum ama en azindan esimin rahatlamasini istiyorum cunku cok fazla acik sacik kizlarin oldugu yerde calisiyor beni aldatmayacagindan eminim ama bir anlik nefisle donup bakabilir cunku esim cok istekli her dakika denemek istiyor

Kendini cok sıkıyorsun belli ki. Ben de yaşadım bunu. Kendimi kastığımı farkettim, kaslar sıkıştırıyordu ve ilişki gerceklesemiyordu çok acı çekiyordum. Sonra yavaş yavaş kendimi teskin ettim psikolojik olarak. Belden asagimi serbest bıraktım düşünmemeye çalıştım ve atlattım çok şükür

Yeni evliysen ondan olabilir yada sistit olmis olabilirsin özellikle balayi sistitide diolar icerisi tahris olmus olabilir ve bundan aci duyuyo olabilirsin
eger bahsettiginiz tahris benim bildigim bir seyse kizariklik vs gibi oyle bir sey yok tahris gibi bende cinsel birliktelikten korkmuyordum kendimide kasmadim ama yinede olmuyor bazen ses cikarmiyorum birlesme olmasi icin dislerimi sıkiyorum ama coknaz giriyor daha ileri gitmiyor

eger bahsettiginiz tahris benim bildigim bir seyse kizariklik vs gibi oyle bir sey yok tahris gibi bende cinsel birliktelikten korkmuyordum kendimide kasmadim ama yinede olmuyor bazen ses cikarmiyorum birlesme olmasi icin dislerimi sıkiyorum ama coknaz giriyor daha ileri gitmiyor
Yok canim disaridan anlayamazsin onu kizariklik falanda olmaz.vajinanin icersi tahris olmus olabilir sistitte canin yanar.onun disinda baska bi sikayetin varmi peki

Yok canim disaridan anlayamazsin onu kizariklik falanda olmaz.vajinanin icersi tahris olmus olabilir sistitte canin yanar.onun disinda baska bi sikayetin varmi peki
Anladim bende ki aci kemik agrisi gibi bir sey oluyor kemiklerim kiriliyor mus gibi tahros acisina benzemiyor acaba fizikenmi o ise uygun degilim bilmiyorum

Vajınusmus oldugunu sanmıyorum çünkü sen ilişkiden korkmuyorsun anladıgım kadarı ile psikolojik değil fizyolojık bi acı hissediyorsun jinekologa gitmelisin belki zarın kalın o izin vermiyor yada tam bozulmadı giriş kısmında tahriş yarada oluşmuş olabilir iyice deneme yaparak tahriş etme doktora muayene ol

Arkadaslar konuyu mecbur buraya actim cinsellige acamadigim icin cinsel birlesmede canim cok yaniyor normalde yeterince islaninca aci falan olmazmis ama ben islanmama ragmen canim dehset derecede aciyor esim bu konuda cok anlayisli ama ben cok kafaya takiyorum tam birlesme sirasinda beni seviyorsan birak demek zorunda kaliyorum sizce ne derece normal bu 5 gundur deniyoruz ama benim canim yandigi icin birlesme olmuyor
Yeni evliysen normal canım ama iltihap ya da mantar varsa onlarında etkisi olabilir bi kadın doguma görünsen iyi olur cunku gercekten acı veren bişey

Sen bu adamı sevmiyorsun nedemek o o rahatlasın istiyorum ben zevk almıyorum bu yükü neden yükleniyorsun uzun yıllar var fedakarlık yaparsın yarın öbğrgn gün ee yapmasaydın derler

X