Makyaj Ürünleri Çingene Makyajı Yarışma Anketi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Sizce En Başarılı Çingene Makyajı Hangisi?

• 1. Yarışmacı

OY: 94 15,5%
  • 2.Yarışmacı

OY: 36 6,0%
  • 3.Yarışmacı

OY: 124 20,5%
  • 4.Yarışmacı

OY: 35 5,8%
  • 5.Yarışmacı

OY: 53 8,8%
  • 6.Yarışmacı

OY: 1 0,2%
  • 7.Yarışmacı

OY: 5 0,8%
  • 8.Yarışmacı

OY: 3 0,5%
  • 9.Yarışmacı

OY: 6 1,0%
  • 10.Yarışmacı

OY: 65 10,7%
  • 11.Yarışmacı

OY: 181 29,9%
  • 12.Yarışmacı

OY: 2 0,3%

• Ankete Katılan
    605
  • Anket Kapalı .
miriana benim topiğe yazmışsın,konseptten ziyade makyaja verilse iyi olucak gibilerden..
ben zaten makyaja verdim oyumu,yada vermedim..sevdim hoşuma gitti,o çekti beni verdim..
rahatsız olduğun bi durum varsa net ol!laf sokup kaçma
zira böyle laf sokulmalarından hç hoşlanmam

vereliniortak
hem niye konsepte de oy vermeyelim ki dimi ? :lepi:
uygun olmasa ilarzu kabul etmezdi zaten fotoyu a.s

laf sokmakmı ne alaka kız...eger senle ılgılıyse allah cezacımı versın bilmiyorumkismile

hattakımseyle ılgılı deıl senın topıgıne herzaman fıkrımı yada paylaşımlarımı yazıyorum tab ı bugun burayada...ben genel oylamaya bakarak makyaj seklınden cok konsepte gdıyor oylar dıkkatımı cekdı dedım lmaz:
ayrıca kımın gozune ne guzel gelıosa o bırıncımız dedım gayet sevımlı bı yorumdu

yanlış anlamışsın canım b enım.senın kıme oy verdıgıne bakmadım bıle

senın topıgınde kalabalık oldugundan ortaya konusdum sana dıyecek olsam ozelden yazarım dımı ama lutfen neşemı kaçırma

[]

çarttt kaba karttt -tatlicadiarzu-

çinganeler kavgaya dutuştu
yokmu roman havası çalan elimde galcek yoksam bu gacı klava:

dını nım dını nınımmm yandannnlaelaelaelaelae kese kagdı gbı yırtarım senı uşştttt -tatlicadiarzu-

Evet sırf aksesuarlarla değil,makyaj olarak da tam çingene :lepi:

[]

dını nım dını nınımmm yandannnlaelaelaelaelae kese kagdı gbı yırtarım senı uşştttt -tatlicadiarzu-

ahahahaaaa sempatiksalakcinni gıskanç gacı yürü git almim ayağmın altına huştt bilmiyorumkismile

:roflol::roflol:

vereliniortak
hem niye konsepte de oy vermeyelim ki dimi ? :lepi:
uygun olmasa ilarzu kabul etmezdi zaten fotoyu a.s
tatlım ben zaten bütün olarak bakıyorum bu tarz yarışmalarda..
konseptte fazlası ile bana çekici geldiyse sırf onun için bile verebilirim oyumu..
11 numaraya bakıp bakıp gülümsüyorum ekranda..o kadar sevimliki,ayrıca pembe allığı nasılda boyamış yüzüne:roflol:
beni çeken hangi özellik varsa..bu bir gülüş olur,rujun rengi olur-tatlicadiarzu-olurda olur..
herşeyi makyaja göre değerlendirmemek lazım

aramızda haspahal olduğu için,paylaşımda bulunmuş olduğumuz için bu konuyu uzatmıcam
sen dannn diye böyle bi yorum yazarsan,nereye gidiceğini bilmeden,neşende kaçar tadında bozulur!
lütfen yorum yaparken ortaya konuşma o zaman..ben anlamasam başkası yanlış anlar ve boşa kalpler kırılır..
ne senin neşen kaçsın nede başkalarının dimi:1closedeyes:

valla senden baska kımse yanlış anlamadıgına gore bugun bana tersın denk gelmiş olabılır.arada olur herkese..ama dedım ya bencede uzatmayalım .aklımın ucundan bıle gecmeyen bırsey ıcın burda bunu konusmamızın geregı yok..
herseyden once ben senı sevıyorum kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…