Cın2 tanısı

nurgez91

Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2022
17
12
33
Merhaba bilenlerden başından geçenlerden biraz da olsa destek bilgi almak için açıyorum konuyu. 3 yıllık evliyim. 31 yaşındayım. Tüp bebek tedavisine başlamak için istanbul zeytinburnunda bir devlet hastanesinde tedaviye başladım. Dr. Smear testim de ascus tanısı görünce bunun detayını görmeden çocuk için ilerlemem diyerek kolposkopi istedi. Sonucumu dün aldığımda cın2 tanısı verildi. Cın2 ne noluyo ben bebek için buradayım diye sayıkladım dr anlatırken. Olayın şokuyla bebek sahibi olabilecek miyim engel bi durum mu diyebildim. Daha şimdi olayın bilincindeyim. Koca bir boşlukla birlikte şoktayım. Dr hpv testi yapıldı mı dedi “ o ne ???? “ diyorum içimden. gerçi gerek kalmamış cın2 çıkmış dedi. Hemen ameliyat dedi. Kendimi ekg ultrason çekerken buldum. Nolucak şimdi korkuyorum çok korkuyorum. Şu an bunları yazarken bile ağlıyorum. Sadece çok ama çok anne olmak istedim bunun için çıkmıştım yola. Şimdi bambaşka bir yolda buldum kendimi. Beni yıkarcasına bi yükle size soruyorum. Yol gösterin bana en yakın arkadaşınıza ablanıza kardeşinize gösterir gibi

Merhaba, tanınız ve hastalık hakkında bir bilgim yok ancak her şeyden önce ssğlık gelir. Hiç olmazsa olan bir durumun teşhisini sağladı. İnşallah tez zamanda iyileşirsiniz ve sağlıklo hayırlı evlatlarınız olur

Çok teşekkür ederim duanız için

Merhaba Rabbim şifa versin hastalık halkında bilgim yok konu üstte dursun diye yazıyorum

Korkmayin. Ilerlerse korkulacak bisey olur asil. Doktor ne diyosa yapilmasi gereken odur. Leep yapicak sanirim. Bunun gebelige bi engeli de yok. Bazi durumlarda rahim agzi kisalabiliyo erken digum dusuk riski olabiliyo. Ama sonucta doktorunuz da durumu bildigi icin ona gore ilerler bebek sahibi olursunuz. Cok gecmis olsun

Doktorun uyguladığı tedavi sonrası geçecek bir dönemdesiniz. Bebeğe engel bir durum yok. Bu işlemlerden geçip bebek sahibi olanlar var. Moralinizi bozmayın. Çok çok uzun süren bir tedavi yöntemi yok bildigim kadarıyla sonra da bebeğinize kavuşursunuz inşallah.

Evep leep yapılıcak dedi dr. Çok teşekkür ederim

Çok teşekkür ediyorum inşallah tüm isteyen herkes kavuşur

Farklı doktora git tek doktorla kalma

Cin 1 2 den deflagyn jel ile çok kurtulan var leepe hemen karar vermeyin iyi araştırın bence

Merhaba arkadaşım kader arkadaşı olduk galiba bende çam sakuraya gidiyorum tüp bebek için smear testimde ascus çıktı yüksek riskli pozitif geldi ve onkolojiye yönlendirdi dünyam başıma yıkıldı. Sonra randevu alıp gittim ve kolposkopi yapıldı korkma kanser değilsin ama biraz sıkıntılı diyip 3 tane parça aldı o sırada patoloji sonucunda ne durumda olduğunu öğrenicem. Nasıl kaptım bunu dediğimde onu ben bilemem bu durum tek eşlilerde bile olur dedi. Şuan parça sonucu ne gelir tüp bebek de işleyiş nasıl olucak bende merakla bekliyorum. Allah sonumuzu hayır etsin şifa versin inşallah. Sonuç aldıkça yazarım sende yazarsın umarım

Farklı doktora git tek doktorla kalma

Cin 1 2 den deflagyn jel ile çok kurtulan var leepe hemen karar vermeyin iyi araştırın bence
Merhaba bu sabah zeytinburnu ermeni hastanesinde leep ameliyatımı oldum. Dr. Tahminimden fazla yayılmıştı ama çocuk sahibi olmadığınızı göz önünde buşundurarak güzelce temizledim bölgeyi şimdi pataloji sonucu beklicez 1 hafta sonra diğer adımlara geçeceğiz bilgisi verdi. Muayene ederken cın2 ama 3 te çıkabilir demişti zaten. 3 farklı doktora göründüm hepsi ameliyat diyince oldum artık

Çok çok geçmiş olsun. Rabbim tüm hastalara ardından bana da şifa versin. Bu sabah ermeni de ameliyatımı oldum. Biraz fazla yayılmış benim ki dua edin nolur sonucum temiz çıksın. Dilerim siz de bu hastalıktan tez vakit kurtulun duam seninle

Allahın izniyle inşallah kurtuluruz rabbim sizede şifa versin. Sonucu alınca mutlaka bilgilendirme yaparsınız çok sevinirim

Allahın izniyle inşallah kurtuluruz rabbim sizede şifa versin. Sonucu alınca mutlaka bilgilendirme yaparsınız çok sevinirim
Rabbim sonsuz şükürler olsun bugün doktorun sonucu iletti cın3 seviyesine ilerlemişti ameliyat sırasında fazlaca yayıldığını söylemişti ancak sonuçlarım çıktı cerrahi sınırlar temiz geldi. Rabbim kimseyi hastane köşelerine düşürüp derman aratmasın dermansız dert vermesin rabbim. Rabbime bin şükür yazan dua eden hepinizden allah razı olsun

Çok şükür tekrar geçmiş olsun darısı bize inşallah

Duam sizinle ikinci smear testi çok önemli oradan temiz sonucunu allahın izniyle alırsam bin şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…