Cin takvimi rus takvimi

Melekbzkrt

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Mart 2023
261
13
21
Takvimler dogru ckan Oldu Mu Merak ettim baktm bebeqim 7 haftalk son adet tarihime gore kz diyorda bakalm hayrlsı 2 nci gebeligim bir kzm var. Ztn bakalm hayrlsı kzmn eski seyine baktgmdada kz dyormus kz dogdu bakalm

Hiçbir arkadaşımın doğru çıkmadı, benimkiler bir kız bir erkek ikizdi, deneyimleyemedim o yüzden

Hem çin hem rus takviminde kız çıkmıştı ama cinsiyetimiz erkek yani hiçbiri doğru çıkmadı

Takvimler dogru ckan Oldu Mu Merak ettim baktm bebeqim 7 haftalk son adet tarihime gore kz diyorda bakalm hayrlsı 2 nci gebeligim bir kzm var. Ztn bakalm hayrlsı kzmn eski seyine baktgmdada kz dyormus kz dogdu bakalm
Rus ve çin takvimi de, ramzi teorisi de, bütün karı koca söylemleri de hepsi tuttu bende

Bende iki çocuğum tuttu bunda da erkek çıkıyo 5 haftalığım

bende ikisinde de hesapladım erkek diyo. 9 haftalığım merakla bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…