Göz Makyajı cımbızla alınan kaş daha mı cok cıkar?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

siel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2010
11
0
kas ustunde ufak ufak bi sürü kaş üstü kılı var.cımbızla aldıktan bikac gun sora yine cıkıyor.acaba cımbızla alınca daha mı cok cıkıyor daha mı cok gurlesiyor.internette kimi sitelerde oyle yazılmıs.ama kimisinde de kas bi süre sonra küser cıkmaz diyor.dogrusu nedir fikri olan varmı.kasın üstünde cıkan ufak kaş kılları cok rahatsız edici oluyor alıyorum tekrar cıkıyor.cımbızla almaya devam mı etmek lazım cıkmayana kadar

Valla cnm bende senle aynı dertten muzdaripim:108: Ben sürekli alıyorum çıktıkça

canım kasına ıp degdırme cımbız ıle aldır her zaman ıp kırıyor kası bellı bı yerden sonra Ben kasımın ust tarafını pudralı agda ıle alıorum uzun sure cıkmıor kokten alıor tavsıye ederım ınce sekıld esurer ısen her yerı almıs olmazsın

Cnm ya bu pudrlı ağda nedir acaba??* kuaförlerde bulunur mu ki??:26: ben ilçede yaşıyorum cnm burda ki kuaförledrde varmdr acaba??

Cnm ya bu pudrlı ağda nedir acaba??* kuaförlerde bulunur mu ki??:26: ben ilçede yaşıyorum cnm burda ki kuaförledrde varmdr acaba??

canım kuaforlerde agda yaptırken kulandıkalrı sır agdalrın bazısı pudralıdır acık toz pembe olanları mesela onu dıorum ondna kulanıorum eczanede bulabılrsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…