Göz Makyajı Cımbız markası

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

counsel

Nirvana
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2008
621
200
tuttugunu koparan kırmayan, cıkmakla cıkmamak arasında olan en ince kılları bile ceken cımbız markası önerebilir misiniz? ben arastırmalarım sonucu rubis ve tweezerman markalarını buldum ama nerede bulabilirim bunları bilen varmı? pir solingen falan denedim ama istedigim sonucu vermiyo bana, bi tane pir marka cımbızım vardı kayboldu bulamıyorum 1 haftadır cok güzeldi aynı yerden aynısından tekrar aldım 3-4 tane ama onun gibi cıkmadı sans iste.. siz ne kullanıyosunuz memnun musunuz öneride bulunabilirseniz cok makbule gecicek gercekten.. 10-15 tane cımbız var evde ama hicbiri isime yaramıyo.. :KK43:

10-15 ten cımbızın hiç birinden memnun değilsiniz demek
denemediğiniz marka kaldı mı ki :26:
bir insan 10-15 cımbız niye alır ona da akıl erdiremedim :KK9:
ben solingen kullanıyorum . memnunum.

iyi sonuc alamaynca mecbur yeni bi tanesinden medet umarak alininca sonucu bu oldu. hepsi benim diil gerci anneminkilerde var ama işte dedigim gibi ben böyle beni ugrastırmıcak bişi istiyorum. rubis ve tweezerman markalarını nerde bulabilirim ben? internet haricinde. ve senin kullandıgın solingen gri metalik olanmı hangisi ?

Canım kozmetıkcılere profosyonel cımbızı ıstıorum dersen verırler vede ucu kut olsun yamuk olanlardan yanı onlarla ıyıdır

Benim ki solingen. Çok rahat bi cımbız canım. Ve en küçük tüyleri bile alıyor. Yaklaşık 2 tl küsür fiyatı...

ben hergün veya 2 günde bir aldigim icin, cok uzamamis oluyo ve gelmiyo cımbıza, kücükleri iyi cekebilen olmasi önemli benm icin.

Kızlar ben solingenin bu modelini kullanıyorum ve çok memnunum. en kısa olanları bile alabiliyor ve koparmıyor.

Geçenlerde ben de kaybetmiştim ve başka hiçbir cımbızı beğenmedim. fellik fellik bu modeli aradım tekrar ve buldum. fiyatı da uçuk bişey değil çok uygun (pahalı olsaydı da alırdım ama)

Son düzenleyen: Moderatör:
X