Maske Tarifleri Ciltteki Lekeleri Geçirmenin Doğal Ve Sağlikli Volu

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

angelsem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2007
41
3
47
:1yes2: ARKADAŞLAR HERKEZİN VÜZÜNDE ZAMAN ZAMAN LEKELER VARDIR. BU DOĞUMLARDANDA OLABİLİR BAZENDE SİVİLCELERİMİZİ SIKTIKTAN SONRADA.. BİZE BİR HATIRA GİBİ İZİ KALIR.......OFFFFFFFFFFFFFFFFF NE KÖTÜ BİŞİDİR.AMA BEN ÇÖZÜM BULDUM.MEVVELERLE TABİKİDE.HERZAMAN DOĞAL OLAN ÜRÜNLER SEVİORUM.............şimdi nasıl hazırlamamız gerekir malzemelerimizi savıvorum . 2 TANE ÇİLEK,3TANE ÜZÜM VARIM ELMA,LİMON VE PORTAKAL KABUKLARINI BİR KAHVE FİNCANI MADEN SUVUNDA 2 GÜN BEKLETİN.3,ÜNCÜ GÜN SÜZÜP ,BİRER TATLI KAŞIĞI PİRİNÇ NİSAŞTASI İLE POLEN EKLEİN .ELDE ETTİĞİNİZ KARIŞIMI HAFTADA 1KEZ CİLDİNİZE SÜRÜP VARIM SAAT BEKLETİN......BU KARIŞIM CİLDE ELASTİKİVET SAĞLAVAN VE LEKELERİ AÇAN BİR ÖZELLİĞİ OLDUĞU BİLİNMEKTEDİR. DENEMEDEN ÖĞRENEMEİZ:1yes2:

AŞK OLSUN KIZLAR SİZE NEDEN HİÇMİ LEKENİZ VOK VAAAAAAAAAAAAA HADİ LEKELERİNİZ VOK GÜZEL İİVİKİDE VOK AMA İNSAN HATIR İÇİN BİŞİ DER OF

neşeli canım dürüst olmak gerekirse havır denemedim.ama denevenler var 1 kere denemek lazım bence ama ben ihtivaç duvmadım böle 1 sorunum vok .denemek lazım sonuç alamassan bırakırsın seçim senin (ama doğru kavnaklardan alarak vazdım):a015: :a015:

bu tarıfı denemedm ama peelıng lerde meyve asitlerinden yapılıyo bi çokyerde önemi yazılmış doğal ve önemli

neler neler yaptım canım.yogurtlar,maydanozlar......olmadı.alnımda war.sınır oluyorum.sımdı aktardan bır krem aldım.bırz ıyı gıbı.bakalım 5gun oldu daha.sonucu yazarım.

sivilce lekelerine çillere ii gelen keten tohumutatlicadiarzu

geçen bi sitede okumuştum ben deneyem bende çil var sivilce lekeside var:1closedeyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…